کد خبر: 39150
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 22 اسفند 1397 - 12:04
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

حضور فرماندار کرمانشاه در طرح کتابخانه گردی

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه
فضل اله رنجبر، فرماندار کرمانشاه با حضور در کتابخانه عمومی شهید آوینی در طرح کتابخانه گردی شرکت کرد.
حضور فرماندار کرمانشاه در طرح کتابخانه گردی

به گزارش لیزنا، فضل اله رنجبر، فرماندار کرمانشاه همسو با سایر مدیران استان با هدف شرکت در طرح کتابخانه گردی با حضور در کتابخانه شهید آوینی کرمانشاه امروز شنبه ۱۸ اسفند ماه ۹۷ از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کرد.

فرماندار کرمانشاه در کتابخانه شهید آوینی عنوان کرد: قطعا هر کشوری برای سازندگی و برای توانمند شدن نیازمند دانایی است و بستر دانایی را همین کتاب و کتابخوانی ایجاد می کند.

رنجبر در ادامه ضمن تبریک ۱۷ اسفند سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: به اعتقاد من نهاد کتابخانه های عمومی کشور یکی از جایگاه های رفیع و بلندی است که ما اگر بخواهیم دنبال توسعه کشور باشیم و بخواهیم تغییرات فرهنگی در کشور ایجاد بکنیم باید نگاه ویژه به این نهاد مهم فرهنگی داشته باشیم و در جهت ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تلاش و کوشش بیشتری داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: به اعتقاد من اگر روی اعضایی که در سنین کودکی وارد کتابخانه می‌شوند و مطالعه میکنند و علاوه بر آن در کلاس های آموزشی شرکت و در تفریحاتی که به نوعی با کتاب و کتابخوانی مرتبط هستند مشارکت دارند برنامه ریزی درستی داشته باشیم آینده درخشانی را برای جامعه رقم زده ایم.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: