کد خبر: 39154
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 22 اسفند 1397 - 13:14
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

شرکت نماینده مردم کرمانشاه در کتابخانه گردی

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه
احمد صفری، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی؛ با هدف شرکت در طرح کتابخانه گردی ضمن حضور در کتابخانه عمومی شهید آوینی کرمانشاه از نزدیک با خدمات کتابخانه های عمومی آشنا شد.
شرکت نماینده مردم کرمانشاه در کتابخانه گردی

به گزارش لیزنا، احمد صفری، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی؛ به مناسبت پانزدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور و با هدف شرکت در طرح کتابخانه گردی امروز شنبه ۱۸ اسفند ۹۷ ضمن حضور در کتابخانه عمومی شهید آوینی کرمانشاه از نزدیک با خدمات کتابخانه های عمومی آشنا و با مسئولین و کتابداران کتابخانه دیدار و گفتگو کرد.

احمد صفری ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن پانزدهمین سالروز نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: بهترین دوست برای هر انسان کتاب است که باعث کاهش استرس در زمان مطالعه، افزایش آگاهی، بلوغ فکری می شود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی کتابخانه گردی را طرحی ویژه جهت معرفی خدمات کتابخانه های عمومی به جامعه دانست و گفت: ما بایستی فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در استان بالا ببریم و کتابخانه های عمومی را به عنوان یک پایگاه ثابت برای اوقات فراغت مردم معرفی کنیم تا وقت بیشتری را برای کتاب قرار دهند، هرچند که مشغله های زندگی زیاد است اما بهتر است هر روز زمانی را برای مطالعه در نظر بگیرند چرا که مطالعه موجب آرامش روح است.

صفری در پایان از خدمات اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه تقدیر و تشکر کرد.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: