کد خبر: 39155
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 22 اسفند 1397 - 13:15
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

شرکت شهردار کرمان در طرح کتابخانه گردی

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان
در راستای طرح ملی کتابخانه گردی شهردار کرمان، طرح کتابخانه گردی را طرحی نو جهت بسترسازی و مواجهه با فرهنگ کتابخوانی دانست.
شرکت شهردار کرمان در طرح کتابخانه گردی

به گزارش لیزنا؛ سید مهران عالم زاده، شهردار کرمان ضمن بازدید از کتابخانه عمومی شهید باهنر کرمان گفت: اجرای طرح های ترویجی موجب رونق فرهنگ کتاب و کتابخوانی شده و امکانات و ظرفیت های موثر کتابخانه های عمومی را به مردم معرفی می کند.

عالم زاده در ادامه عنوان کرد: اجرای طرح ملی کتابخانه گردی همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ۱۷ اسفند  و برنامه های فرهنگی – ترویجی از جمله حضور توان یابان جسمی و حرکتی  موسسه نیکوکاری رعد در این برنامه را از توجه  کتابخانه های عمومی به همه اقشار دانست.

وی در جمع توان یابان حضور یافت و اظهار داشت: هرچند با مناسب سازی کامل فضای شهری برای توان یابان  فاصله داریم اما تمام توان و تلاش خود را برای تحقق این امر مهم به کار بسته ایم .

عالم زاده افزایش سرانه مطالعه در جامعه را ضروری برشمرد و گفت برای پیمودن گام های توسعه در ابعاد مختلف نیاز است تا مردم با کتاب و کتاب خواندن مانوس شوند و کودکان ما قبل از ورود به دبستان با فضای کتابخانه  آشنایی پیدا کرده  و  در دوران تحصیل خود کتابهای غیر درسی را نیز مطالعه کنند.

شهردار کرمان افزود: شهرداری کرمان در حد توان و بر اساس وظایف و تعهدات خود در توسعه کتابخانه ها مشارکت خواهد کرد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: