کد خبر: 39157
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 22 اسفند 1397 - 13:18
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

بازدید امام جمعه موقت شهریاسوج از کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی کهگیلویه و بویراحمد

منبع : روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد
 حجت الاسلام والمسلمین سید علی صالح موسوی اعظم، امام جمعه موقت شهر یاسوج از بخشهای مختلف کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی شهر یاسوج بازدید کرد.
بازدید امام جمعه موقت شهریاسوج از کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش لیزنا، حجت الاسلام والمسلمین سید علی صالح موسوی اعظم، امام جمعه موقت شهر یاسوج و مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) استان کهگیلویه وبویراحمد، صبح امروز از کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی(ره) شهر یاسوج در قالب طرح کتابخانه گردی بازدید کرد.

وی ضمن بازدید از نمایشگاه کتاب و بخشهای مختلف این کتابخانه گفت:این برای دومین سال متوالی است که افتخاری به من دست داد که در طرح و ابتکار جالب کتابخانه گردی شرکت کنم و از اینکه در جمع اهالی کتاب و کتابخانه هستم بسیار خرسندم.

حجت الاسلام سید علی صالح موسوی اعظم با تاکید بر  نقش موثر کتاب و کتابخانه در توسعه فرهنگی وآگاهی بخشی عمومی اظهار داشت: الکتب بساتین العلماء، کتاب بهترین باغ و بوستانی که میوه آن دانش، معرفت و بصیرت است و در این بوستان انسان با تحقیق می تواند به فضائل واقعی دسترسی پیدا کند.

امام جمعه موقت شهر یاسوج در ادامه این دیدار ضمن قدردانی از زحمات کتابداران و متولیان فرهنگی گفت: کتابخانه گردی فرصت مناسبی است که عموم مردم با حضورشان  در کتابخانه های عمومی ضمن آشنایی بیشتر با فعالیت ها و خدمات فرهنگی کتابخانه های عمومی، با مقوله کتابخوانی و مطالعه کتاب ارتباط عمیق تری برقرار می کنند.

وی همچنین با حضور در جمع اعضای کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی شهر یاسوج به برخی سوالات اعضاء پاسخ داد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: