کد خبر: 39176
تاریخ انتشار: شنبه, 25 اسفند 1397 - 10:11
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

​برنامه‌های فرهنگی و آیینی کتابخانه ملک در آستانه عید و روز پدر

منبع : روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک
کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین گرامی‌داشت میلاد امام علی علیه‌السلام را در آستانه نوروز 1398 خورشیدی با برنامه‌های گوناگون آیینی و فرهنگی برپا می‌دارد.
​برنامه‌های فرهنگی و آیینی کتابخانه ملک در آستانه عید و روز پدر

به گزارش لیزنا، موقوفه آستان قدس رضوی، آیین گرامی‌داشت میلاد حضرت علی علیه‌السلام در روز دوشنبه 27 اسفند 1397 خورشیدی از ساعت 15 همراه با سخنرانی، منقبت‌خوانی و نقالی در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران برگزار می‌شود. میهمانان این آیین گرامی‌داشت همچنین می‌توانند از نمایشگاه «بهارستان؛ بهار در هفت منظر به روایت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک» بازدید کنند. این نمایشگاه در آستانه فرارسیدن بهار و نوروز 1398 خورشیدی، هم‌زمان با جشن‌های گرامی‌داشت میلاد امام علی علیه‌السلام در نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران برپا شده است.

کتابخانه و موزه ملی ملک، دوستداران فرهنگ و تمدن اسلامی- ایرانی را به حضور در این آیین گرامی‌داشت در ساختمان این موقوفه در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی «میدان امام خمینی (ره)، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد (میدان مشق)» فرامی‌خواند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: