کد خبر: 21208
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 09 مهر 1394 - 13:32
ایمیل
چاپ

داخلی

»

نیش و نوش

»

طنز مکتوب

منم دلم ایفلا میخواد!

منم دلم ایفلا میخواد!

 

لیزنا، کتابدارزاده: بعد از مدتها محرومیت از اینترنت پرسرعت که باعث شده بود نتونم از کالای غیر مجاز بوق شکن برای دسترسی به سایتهای غیرمجاز علمی استفاده کنم، بالاخره تو این چند روز با همت خودمون و یکی از شرکتهای اینترنتی، ما هم مجدد اینترنت پرسرعت دار شدیم و دسترسیمون به این سایتهای غیر مجاز باز شد.

 

اولین کار گفتم سری به سایت ایفلا بزنم و ببینم چه خبر بوده امسال، حداقل اگه نرفتیم، بشینیم عکسارو نگاه کنیم و خودمون رو تو ایفلا فرض کنیم.

 

برای دسترسی به عکس‌های ایفلا مجبور شدم بوق شکن رو باز کنم تا بتونم عکس‌های کنفرانس رو ببینم. به محض اینکه چشمم به عکس‌ها افتاد دلم به تاپ تاپ افتاد. چرا؟ بله، میگم خدمتتون.

 

بزم، بزن و بکوب، ارائه مقاله در حالات موزون و ناموزون، جمعیت رنگارنگ، محیط رمانتیک، غذا و نوشیدنی‌های دلچسب و ... همه و همه باعث شد منم دلم ایفلا بخواد.

 

آخه مگه منه کتابدارزاده چیم کمتره از اینایی که رفتن کنفرانس، خوب منم می‌تونم در حالات مختلف مقاله ارائه کنم. خوب شاید بگید تو که مقاله نداری، چی میخوای ارائه کنی.

 

باید خدمتتون عرض کنم که حضور در چنین محیط دل انگیزی آدمیزاد رو خلاق می کنه، اصلا من اگر اونجا می‌بودم فی البداهه مقاله از خودم در می‌کردم. تازه شم می‌تونستم مقاله رو بصورت ریتمیک هم ارائه کنم.

 

خلاصه خدمتتون عرض کنم که دیگه تصمیم گرفتم از سال بعد هر سال برم ایفلا. شاید هم کلا برم همونجا بمونم و صبح، ظهر، شب مقاله ارائه کنم.

 

فکر کنم سال دیگه هم بیشتر خوش بگذاره، آخه امسال که تو آفریقا بوده اینطوری مقاله ارائه شده، سال دیگه رو بگو که توی آمریکا برگزار میشه. من که از همین الان دارم تمرین ارائه مقاله ریتمیک انجام میدم، به شما هم توصیه می کنم که قضیه رو شوخی نگیرید، میگن سال دیگه ایفلا تو فرودگاه تست میگیره، اگه خوب نتونی حالات موزون در بیارید از همونجا بر میگردونه.

 

چند تا از عکس‌های ارائه مقاله و عکس العمل حاضرین رو براتون جدا کردم که در ادامه می تونید ببینید. به امید دیدار شما در ایفلای 2016.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها :
ايفلادوست
|
Iran
|
1394/07/11 - 16:43
0
16
خيلي عالي بود، ممنون كتابدارزاده.
الهام نصیری
|
Iran
|
1394/07/09 - 16:08
0
19
جالب بود کتابدارزاده:)))))) چقدر شما آرزو می کنید در نوشته هاتون، شخصیت مثبت و امیدواری دارید، راستی انتشار عکسها هم ابتکار خوبی است فقط حیف که کم می نویسید
زره ساز
|
Spain
|
1394/07/09 - 15:29
29
13
با سلام. این تصاویر اکثرا مربوط به برنامه ای است با عنوان cultural evening که در حاشیه ایفلا برگزار شده است. به عنوان کسی که امسال از نزدیک در ایفلا بودم و شاهد قضایا به عرض می رسانم که امسال بیش از دویست و بیست و پنج نشست علمی برگزار شد و این زیبنده نیست که اتفاقات یک نشست جانبی به کل این رویداد مهم نسبت داده شود.
پاسخ ها
ketabda
| Iran |
1394/08/20 - 23:53
خیلی هم عالی بود
خیلی دیدگاهتون منفی هست
مهرناز
| Iran |
1394/07/11 - 08:40
نگاه جالبی است و تصور این اتفاق خنده به لب می آورد. اما من در این مطلب طنز چیزی غیرزیبنده ندیدم که اینطور نسبت به آن اعلام نظر کردید. فقط فکر می کنم اگر برخی رویدادهای سایر حوزه ها را دنبال کنید متوجه می شوید حاشیه هایی دارند که سوژه کاریکاتوریستها می شوند و با آنها شوخی می کنند.
قربانی
| Spain |
1394/07/10 - 15:05
بنده هم با شما موافقم. برنامه های نشست ها خیلی رسمی و علمی بود و درعین حال خیلی صمیمانه بود و برای ارایه مقاله احساس اضطراب وجود نداشت.
نادی
|
Iran
|
1394/07/09 - 14:29
32
7
اگه فقط دنبال بوق بوق بوق هستی که همینجا هم هست. اگرم تشنۀ آمریکایی لاتاری ثبت نام کن. :)
ایفلا هم برو کتابدارزاده جان، کسی جلوتو نگرفته. انگیزه هاتم ماشالا هزار ماشالا کاملا علمی و کتابدارزادئانه ست
:)
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب