کد خبر: 33240
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 25 بهمن 1396 - 13:38
ایمیل
چاپ

داخلی

»

ROOT

»

مجموعه اصلی

«سالتو» بررسی می شود

منبع : لیزنا
 نشست نقد و بررسی داستان«سالتو» جمعه، ۲۷ بهمن ماه در سرای ناشران قم برگزار می شود.
«سالتو» بررسی می شود

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی موسسه خانه كتاب، گروه داستان جمعه با همكاری موسسه خانه كتاب نشست نقد و بررسی داستان «سالتو» را جمعه(۲۷ بهمن ماه) با حضور مهدی افروز منش، نویسنده اثر و ابراهیم اكبری دیزگاه، منتقد برگزار می كند.

رمان «سالتو» داستان پسربچه ای است كه از اعماق شهر و از حوالی میدانِ مشهورِ فلاح تهران برآمده است. او كُشتی‌گیری فرز و تكنیكی ا‌ست كه رمانِ سالتو براساسِ جهانِ او شكل می‌گیرد، كُشتی‌گیری جسور كه ناگهان بخت به او رو می‌كند و یك عشقِ‌كُشتی ثروتمند تصمیم می‌گیرد از او حمایت كند. نادر مردی است مرموز و مشكوك كه برای این مبارز قصه‌هایی دارد و این نقطه‌ای ا‌ست كه از آن به بعد فضای رمان حال و‌هوایی جنایی ـ معمایی پیدا می‌كند. در این رمان آدم‌های گوناگون این شهر در مقابلِ قهرمانِ فرز و از همه‌جا‌ بی‌خبر این رمان قرار می‌گیرند و ناچارش می‌‌كنند درباره‌ی مسائلی تصمیم بگیرد كه بین مرگ و زندگی در نوسان‌اند.

علاقمندان برای حضور در این نشست می توانند جمعه(۲۷ بهمن ماه) ساعت ۱۶ به سرای ناشران قم، واقع در قم، بلوار معلم، مجتمع ناشران، طبقه سوم، سرای ناشران مراجعه كنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب