کد خبر: 28154
تاریخ انتشار: یکشنبه, 27 فروردين 1396 - 16:11
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

رويا مكتبی‌فرد ويراستار بخش فارسی كتابخانه مونيخ شد

منبع : لیزنا
از آغاز سال ۱۳۹۶ رویا (لیلا) مکتبی‌فرد، متخصص علم اطلاعات و دانش شناسی، همکاری رسمی خود را به عنوان ویراستار بخش فارسی با کتاب‌خانه‌ بین‌المللی کودکان و نوجوانان مونیخ(International Youth Library) آغاز کرده است.
رويا مكتبی‌فرد ويراستار بخش فارسی كتابخانه مونيخ شد

به گزارش لیزنا، براساس اعلام روابط عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوانان ایران، رويا مكتبی‌فرد، متخصص علم اطلاعات و دانش شناسی و  پژوهشگر ادبیات کودک و نوجوان ایران، ويراستار بخش فارسی كتابخانه  مونيخ شد.

 انتخاب کتاب‌های فارسی برای فهرست کلاغ سفید، انتخاب شعر برای تقویم بین‌المللی شعری که همه‌ساله با همکاری کتاب‌خانه منتشر می‌شود، انتخاب آثار فارسی برای نمایشگاه‌های مختلف کتاب‌خانه، تقویت بخش فارسی کتاب‌خانه‌ امانی کودکان (که بخشی مستقل در کتابخانه است)، تقویت بخش آثار نظری تألیفی در حوزه‌ادبیات کودک به زبان فارسی در کتاب‌خانه‌ تحقیقاتی، ارائه‌ مشاوره به محققان و علاقه‌مندان به ادبیات کودکان و نوجوانانِ ایران از مسئوليت‌های مكتبی فرد به عنوان ويراستار بخش فارسی كتابخانه خواهد بود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو