کد خبر: 29163
تاریخ انتشار: یکشنبه, 18 تیر 1396 - 09:01
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

کارگاه های آموزشی گنجینه نگارش متون علمی در خوزستان برگزار می شود

منبع : لیزنا
ریاست انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه خوزستان از برگزاری سری کارگاه های آموزشی گنجینه نگارش متون علمی با همکاری کتابخانه مرکزی استان خوزستان خبر داد.
کارگاه های آموزشی گنجینه نگارش متون علمی در خوزستان برگزار می شود

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه خوزستان و به نقل از رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه خوزستان، این انجمن اولین کارگاه آموزشی و عملی خود را در سال ۱۳۹۶ به کارگاه آموزشی گنجینه نگارش متون علمی اختصاص داده است.

وی، با اعلام این خبر افزود: از آنجائیکه مقاله نویسی یکی از فعالیت های مهم در مجامع علمی است، انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه خوزستان با هدف آشنایی با اصول و روش های جستجوی اطلاعات علمی در پایگاه های اطلاعاتی داخلی و خارجی، آشنایی با انواع پایگاه های اطلاعاتی، آشنایی با ساختار مقالات علمی و شیوه های استناد اقدام به برگزاری مجموعه کارگاه های آموزشی گنجینه نگارش متون علمی کرده است.

او در ادامه پیرامون برگزاری این سری کارگاه ها افزود، این کارگاه ها که با همکاری کتابخانه مرکزی استان خوزستان برگزار می شود، در قالب 4 کارگاه آموزشی مستقل 4 ساعته برگزار خواهد شد تا علاقه مندان ، اصول نگارش علمی را از مرحله نگارش تا نشر به شیوه ای علمی بیاموزند.

 

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان، مکان، چگونگی ثبت نام و شرکت در این کارگاه ها با شماره تماس های 06133361891 داخلی 298، شماره تلگرام 09363250432 مراجعه نموده و یا با عضویت در کانال های انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه خوزستان T.me/klisair و کانال کتابخانه مرکزی استان خوزستان با آدرس T.me/khcentrallibrary اطلاعات لازم را کسب نمایند.  

ز
|
Denmark
|
1396/04/29 - 19:03
0
0
سلام فقط می خواستم بگم تاحالا کمی به فکر این همه بیکار کتابداری بودید اگه استخدام می کنید چرا خبری نیست اگه هم استخدام نمیکند چرا جوونا را امیدوار می کنید خواهش میکنم کمی تامل کنید فقط کمی تامل ...
کتابدار
|
iran
|
1396/04/18 - 13:44
0
0
عالیه
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
رویدادهای پیش رو