کد خبر: 33248
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 26 بهمن 1396 - 14:06
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

مکتا به جمع شاخه های مرکز منطقه ای علوم و فناوری پیوست 

منبع : لیزنا
بیست و پنجمین شاخه مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری همزمان با سومین سال تشکیل مجمع کتابخانه های تخصصی استان قم(مکتا) برگزار شد.
مکتا به جمع شاخه های مرکز منطقه ای علوم و فناوری پیوست 

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی مکتا، این نشست با حضور محمد جواد دهقانی، ریاست مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری،  نورالله کرمی، رئیس اداره خدمات اطلاع رسانی مرکز منطقه ای علوم و فناوری و نیز جمعی از مدیران و کارشناسان کتابخانه های تخصصی استان قم در کتابخانه آیت الله العظمی بروجردی برگزار شد. 

در ابتدای مراسم رییس مرکز منطقه ای علوم و فناوری با اشاره به سومین سال فعالیت مکتا و تقدیر از تشکیل و فعالیت این مجمع، آن را الگویی مناسب برای سایر فعالیت های حوزه اطلاعات و مراکز اطلاع رسانی ارزیابی کرد. 

رئیس اداره خدمات اطلاع رسانی مرکز منطقه ای علوم و فناوری هم در این مراسم، با معرفی خدمات و بخش های پایگاه اطلاعاتی مرکز منطقه ای، از رونمایی پرتال جدید این مرکز در روزهای آینده خبر داد. 

با پیوستن مجمع کتابخانه های تخصصی استان قم به جمع شاخه های مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری، از این پس همه کاربران و پژوهشگران این کتابخانه ها می توانند به بیش از چهار میلیون مدرک موجود در پایگاه مرکز منطقه ای و نیز میلیون ها مدرک سایر پایگاه های اطلاعاتی معتبر بین المللی به صورت تمام متن و به زبان های فارسی، انگلیسی و عربی دسترسی داشته باشنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: