کد خبر: 33390
تاریخ انتشار: شنبه, 05 اسفند 1396 - 17:05
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

ورود رئیس ایفلا به ایران

منبع : مهر
رئیس ایفلا (فدراسیون بین‌المللی انجمن‌ها و موسسات کتابداری) وارد تهران شد.
ورود رئیس ایفلا به ایران

 

به گزارش لیرنا، گلوریا پرز سالمرون، رئیس ایفلا (فدراسیون بین‌المللی انجمن‌ها و موسسات کتابداری) برای حضور در برنامه‌های هشتادمین سالگرد تاسیس کتابخانه ملی کشورمان، وارد تهران شد.

وی مهمان ویژه جشن هشتاد سالگی کتابخانه ملی ایران است که دوشنبه هفته جاری با حضور مقامات کشوری و سفرای خارجی در تهران برگزار می‌شود.

خانم پرز سالمرون به دعوت سازمان اسناد و کتابخانه ملی به ایران آمده و این، اولین حضور فدراسیون بین المللی انجمن‌ها و موسسات کتابداری (ایفلا) در ایران در این سطح به شمار می‌رود.

حضور در نشست‌های تخصصی کتابداری، انعقاد تفاهمنامه همکاری و بازدید ویژه از مراکز تخصصی کتابداری و آرشیوی ایران از جمله برنامه‌هایی است که به مناسبت حضور رئیس ایفلا در تهران تدارک دیده شده است.

سالمرون در هفته پیش رو به شیراز هم سفر خواهد کرد و ضمن بازدید از شعبه سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در فارس، از نزدیک آثار و دستنوشته‌های خطی و نفییس موجود در این مرکز را می‌بیند.

هفته بزرگداشت هشتادمین سالگرد تاسیس کتابخانه ملی ایران از امروز ۵ اسفند آغاز شد. در این برنامه‌ها از مجموعه نسخ خطی تازه خریداری شده سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، تمبر یادبود این مراسم و مجموعه کتاب‌های تازه منتشر شده به مناسبت هشتادمین سال تاسیس کتابخانه رونمایی خواهد شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: