کد خبر: 34703
تاریخ انتشار: یکشنبه, 06 خرداد 1397 - 08:42
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

دومین جلسه هیئت مدیره دوره پنجم انجمن کتابداری شاخه فارس برگزار شد

منبع : لیزنا
 دومین جلسه هیئت مدیره دوره پنجم انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران- شاخه فارس روز پنجشنبه 3 خردادماه 1397 با حضور اعضای هیئت مدیره در دفتر انجمن برگزار شد.
دومین جلسه هیئت مدیره دوره پنجم انجمن کتابداری شاخه فارس برگزار شد

به گزارش لیزنا، زهرا شاه نظرنژادخالصی مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن کتابداری شاخه فارس با اعلام این خبر افزود: در این جلسه سیاست های کلی انجمن دوره پنجم و برنامه های یک ساله کمیته های مختلف مورد بررسی قرار گرفت. با توجه به مباحث مطرح شده و برنامه های ارائه شده تصمیماتی بدین شرح اتخاذ شد: برگزاری نشست های تخصصی از سوی انجمن، برگزاری 10 کارگاه به صورت حضوری و مجازی و چندین کارگاه با توجه به نیازهای جامعه به صورت صرفاً مجازی، تعیین یک جایزه ملی پس از بررسی های دقیق و کارشناسانه در صورت امکان، تقدیر از افراد تأثیرگذار در حوزه کتاب و کتابداری در هفته کتاب، نگاهی کلی و جامع به انواع کتابخانه در ارائه خدمات و برگزاری جلسات مشترک با هر کدام از انواع کتابخانه ها، بازدید هفتگی و نشست با کتابداران انواع کتابخانه ها از سوی هیئت مدیره انجمن در روزهای پنجشنبه، راه اندازی وب سایت خبرنامه انجمن با عنوان نامه انجمن، برگزاری هشتمین نشست متخصصان علم اطلاعات و دانش شناسی به مناسبت هفته کتاب و نهمین نشست به مناسبت هفته پژوهش.

همچنین مقرر شد جلسات انجمن به صورت ثابت و ماهانه برگزار شود.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: