کد خبر: 35144
تاریخ انتشار: شنبه, 02 تیر 1397 - 08:36
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

پانزدهمین دورهمی كتابدارانه؛ در کتابخانه مرجع کانون

منبع : لیزنا
پانزدهمین دورهمی كتابدارانه روز دوشنبه؛ 4 تیر ماه 1397 در کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.
پانزدهمین دورهمی كتابدارانه؛ در کتابخانه مرجع کانون

به گزارش لیزنا، انجمن كتابداري و اطلاع‌رساني ايران از کتابداران و فعالان حوزه علم اطلاعات و دانش شناسی براي حضور در سومین دورهمي در سال ۱۳۹۷ كه پانزدهمین رويداد كتابدارانه است، دعوت کرده است.

کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان براي بازديد از كتابخانه و پانزدهمین دورهمي كتابدارانه دوشنبه؛ چهارم تیر ماه از ساعت ۵ تا ۷ عصر میزبان اعضاي انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران و اساتيد، دانشجويان، كتابداران و ساير فعالان علم اطلاعات است.

"دورهمی کتابدارانه" یک رويداد دوستانه، عمومی، بدون دستور جلسه و بدون سخنران است. برای حضور در رویداد کتابدارانه، تنها کافی است دوستدار کتاب، دانش و اطلاعات باشید.

کتابخانه مرجع کانون، در خيابان شهید بهشتی، خيابان خالد استانبولی(وزرا سابق)، مجتمع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع شده است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
رویدادهای پیش رو