کد خبر: 36125
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 11 مرداد 1397 - 09:12
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

تشکیل جلسه هیات مدیره انجمن کتابداری فارس با ریاست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر شیراز

منبع : لیزنا
 جلسه هیات مدیره انجمن کتابداری فارس با لیلا دودمان، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر شیراز روز شنبه، ۶ مردادماه در شورای شهر برگزار شد.
تشکیل جلسه هیات مدیره انجمن کتابداری فارس با ریاست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر شیراز

به گزارش لیزنا، زهرا شاه نظرنژادخالصی مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن کتابداری شاخه فارس با اعلام این خبر افزود: در این جلسه نسبت به همکاری انجمن کتابداری فارس با کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر شیراز تاکید شد. در ابتدا فعالیت های انجمن در دوره چهارم به تفصیل توضیح داده شد و به برنامه های پیش روی هیات مدیره دوره پنجم نیز اشاره گردید.

در این نشست دودمان ضمن ابراز خوشحالی از فعالیت های جدی انجمن فارس در سال های اخیر اظهار داشت که از این پس سعی بر این خواهد بود تا از ظرفیت ها و توانمندی انجمن در برنامه های فرهنگی و توانمند سازی کودکان و نوجوانان استفاده شود و در همین راستا تصمیم گرفته شد با برنامه ریزی کارگاه آموزشی سواد رسانه ای از طرف انجمن برای کتابخانه ها در سطح شیراز با تدریس حسن مقدس زاده برگزار گردد. 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: