کد خبر: 37479
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 19 مهر 1397 - 23:20
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

برگزاری مراسم استفبال از دانشجویان جدید رشته «علم اطلاعات» دانشگاه علامه

منبع : لیزنا
مراسم استقبال از دانشجویان  نو ورودی سال تحصیلی ۱۳۹۷ رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی با حضور دکتر فریبرز خسروی و دکتر فتاحی در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.
برگزاری مراسم استفبال از دانشجویان جدید رشته «علم اطلاعات» دانشگاه علامه

به گزارش لیزنا، در این مراسم که صبح دوشنبه، ۱۶ مهرماه برگزار شد، دکتر احمد برجعلی، رئیس دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی، دکتر میترا صمیعی، مدیرگروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی و رضا ملکی، سیدمهدی طاهری، مهدی علیپور حافظی و علی جلالی دیزجی، اعضای هیئت علمی این گروه در سخنانی برای دانشجویان جدید این رشته سخنرانی کردند.

این مراسم دو مهمان ویژه هم داشت؛ دکتر فریبرز خسروی، رئیس انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران و قائم‌مقام رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و دکتر رحمت‌الله فتاحی، استاد رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه فردوسی مشهد در جمع دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی حاضر شدند و از تجربیات خود گفتند.

گفتنی است این مراسم به همت گروه آموزشی علم اطلاعات و دانش‌شناسی و انجمن علمی-دانشجویی علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: