کد خبر: 6327
تاریخ انتشار: دوشنبه, 31 مرداد 1390 - 13:12
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

کتابخانه مجلس اسناد بی‌نظیری از دوره قاجار خریداری کرد

  مسئول واحد فراهم‌آوری مرکز اسناد کتابخانه مجلس از خرید دو مجموعه‌ از اسناد متعلق به علما و اهالی زنجان در دوره قاجار خبر داد.

 

به گزارش لیزنا به نقل از روابط عمومی کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، «ندا شهماری»، با تاکید بر اینکه این اسناد عمدتا شامل انواع  مصالحه‌نامه، وکالت‌نامه، استشهادنامه، مبایعه‌نامه، عقدنامه، اسناد مالی و عرایض  بوده و  در جلسه اخیر شورای ارزیابی اسناد خریداری گردیده است. این مجموعه در ارتباط با اهالی  و علمای زنجان و میرزا نصراله زنجانی (شیخ الاسلامی) است.

شهماری با اشاره به میزان خرید اسناد در طی دو ماه گذشته در مرکز اسناد مجلس، این دوره را دوره طلایی و بی‌نظیر در خرید اسناد دانست که اسناد و مکاتبات بسیار بااهمیتی که عمدتا ارزش ملی دارند به مجموعه اضافه گردیده که این مهم با همت و تلاش مجدانه مدیریت و کارشناسان مرکز اسناد محقق گردیده است.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: