کد خبر: 25283
تاریخ انتشار: سه شنبه, 06 مهر 1395 - 09:23
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب فناوری

»

همایش

اعطای جایزه فاب به سه محصول برگزیده همايش ملي مديران فناوري اطلاعات

منبع : لیزنا
از میان 62 محصول داوری شده در چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات 18 محصول برگزیده شده و به سه دستاورد جایزه ملی فناوری اطلاعات (فاب) در سه سطح طلایی، نقره‌ای و برنزی اهدا می‌شود.
اعطای جایزه فاب به سه محصول برگزیده همايش ملي مديران فناوري اطلاعات

 به گزارش لیزنا، كميته علمي چهارمین همايش مديران فناوري اطلاعات، از میان 62 محصول دریافتی، براساس معیارهای سه محور اصلی علمی-فناوری، سیاستی-مدیریتی و فرهنگی-اجتماعی  18 محصول را به عنوان محصول برگزیده انتخاب کرد.

 

از میان این محصولات، سه محصول شایسته دریافت جایزه ملی فناوری اطلاعات (فاب) هستند که در روز همایش معرفی می‌شوند؛ همچنین از سایر دستاوردهای برگزیده، شامل مقالات، ایده‌ها و محصولات برگزیده، نیز در روز همایش تقدیر می‌شود.

گفتنی است، دستاوردهای ارائه‌ شده در موضوعاتی نظیر شبکه‌های اجتماعی، جویشگرها، سامانه‌های مدیریت اطلاعات، سامانه‌های مدیریت منابع، آموزش الکترونیکی، سامانه‌های مدیریت کسب‌وکار، موتورهای جست‌وجو و تجارت الکترونیکی ارائه شده‌اند.

هم‌چنین، در بخش مقالات، از مجموع مقالات داوری شده، 9 مقاله برای ارائه شفاهی، 17 مقاله برای ارائه پوستر و 10 مقاله برای درج در خلاصه مقالات انتخاب شدند که از این میان پنج مقاله به عنوان مقالات برگزیده ذیل محورهای سه‌گانه همایش چهارم معرفی می‌شوند.

گفتنی است، در بخش ایده‌ها نیز پس از ارزیابی و داوری نهایی یک ایده برتر و سه ایده برگزیده مشخص شدند.

 

چهارمین همايش ملي مديران فناوري اطلاعات روز چهارشنبه 7 مهر 1395 مجتمع  غدیر جنب دانشگاه علوم انتظامی امین، واقع در بزرگراه همت غرب برگزار می‌شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو