کد خبر: 28131
تاریخ انتشار: شنبه, 26 فروردين 1396 - 13:52

داخلی

»

اخبار کتاب

 قدیانی «رابین هود» را روانه بازار کرد

منبع : لیزنا
  انتشارات قدیانی، رمان «رابین هود» اثر راجر لنسلین گرین با ترجمه‌ سیده راضیه ابراهیمی منتشر کرد.
 قدیانی «رابین هود» را روانه بازار کرد

به گزارش لیزنا، براساس اعلام روابط عمومی انتشارات قدیانی، ماجرای رابین هود، قصه دزدان معروف جنگل شروود در نزدیکی شهر ناتینگهام است. پس از اینکه شاه ریچارد شیردل، رهسپار جنگ می‌شود برادرش جان تخت شاهی را غصب می‌کند و مالیات‌های سنگینی را برای مردم مقرر می‌کند. ریچارد شیردل در این فاصله به اسارت پادشاهاتریش در می‌آید. رابین‌هود که یکی از تیراندازان زبردست است از دادن مالیات سر باز می‌زند و به جنگل شروود پناه می‌برد. او به همراه  همدستانش دارایی‌های ثروتمندان را می‌دزدند و میان تهیدستان تقسیم می‌کنند. پس از بازگشت ریچارد شیردل به انگلستان، وی موفق می‌شود قدرت را با کمک رابین‌هود از چنگ برادرش به‌درآورد.

انتشارات قدیانی، رمان «رابین هود» را در ۳۳۴ صفحه، تیراژ ۱۶۵۰ نسخه، قطع وزیری کوتاه و قیمت ۲۲۰۰۰تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

برای تهيه اين كتاب علاوه بر مراجعه به كتاب فروشي های معتبر سراسر كشور، می‌توانيد برای خريد اينترنتی آن به نشانی الكترونيكی نشر قديانی نيز مراجعه كنيد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: