کد خبر: 28874
تاریخ انتشار: سه شنبه, 23 خرداد 1396 - 14:51

داخلی

»

اخبار کتاب

«آنی‌شرلی در جزیره» به چاپ دهم رسید

منبع : لیزنا
 انتشارات قدیانی، کتاب «آنی‌شرلی در جزیره» اثر ال. ام. مونتگمری؛ ترجمه‌ سارا قدیانی در نوبت چاپ دهم روانه بازار کتاب کرد.
 «آنی‌شرلی در جزیره»  به چاپ دهم رسید

به گزارش لیزنا، براساس اعلام روابط عمومی انتشارات قدیانی، کتاب «آنی‌شرلی در جزیره» اثر ال. ام. مونتگمری؛ ترجمه‌ سارا قدیانی به چاپ دهم رسید.

آنی شرلی متولدِ بولینگبروکِ ایالت نوا اسکوشیادر همسایگی جزیره پرنس ادوارد است. در جلد سوم او برای ادامه تحصیلاتش مجبور است از جزیره پرنس ادوارد به دانشگاه ردموند در نوا اسکوشیا برود؛ اما علیرغم اینکه تحصیلات عالیه آرزوی اصلی او و نوا اسکوشیا نیز زادگاهش بوده، چندان از این موضوع خوشحال نیست و همه اینها در واقع نشان دهنده‌ میزان علاقه و وابستگی آنی شرلی به محیط جدیدی است که به آن وارد شده است: جزیره پرنس ادوارد، عمارت گرین گیبلز خانواده جدیدی که تشکیل داده، دوستان جدیدی که پیدا کرده و خاطره های خوبی که برایش رقم خورده است.

در زمانی که آنی در دانشگاه زادگاه خود و دور از گرین گیبلز در حال تحصیل است، جزیره پرنس ادوارد را به عنوان زادگاه اصلی خود می‌شناسد، گویی که تولد واقعی زندگی اش از آنجا شروع شده و در طول داستان نیز از پذیرفتن اینکه او یک بولو نوز (دماغ آبی: لقبی که برای ساکنان اصلی نوا اسکوشیا استفاده می شود) است امتناع می‌کند و در درجه اول خود را دختر جزیره می داند.

مجموعه ۸ جلدی آنی شرلی نوشته لوسی ماد مونتگمری، نویسنده معروف کانادایی است که او را در عالم مطبوعات با نام ال. ام. مونتگمری می‌شناسند. این مجموعه، قصه زندگی و ماجراهای دختری به نام آنی شرلی است که در اواخر سالهای ۱۸۰۰ میلادی و در سن یازده سالگی، بعد از سالها زندگی در یتیم خانه بالاخره خواهر و برادری مسن به نام ماریلا و متیو کاتبرت او را به مزرعه گرین گیبلز در نزد خود می‌آورند و سرپرستی او را به عهده می گیرند. آنی به عمارت گرین گیبلز در روستای آوونلی می‌رود و ماجراهای او شروع می شود: آنی بزرگ می‌شود، دوستان زیادی پیدا می‌کند، به دانشگاه و کالج می‌رود، ازدواج می‌کند و …

انتشارات قدیانی، کتاب آنی‌شرلی در جزیره را در نوبت چاپ دهم، در 408 صفحه و قیمت 22000تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

برای تهیه این کتاب علاوه بر مراجعه به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانید برای خرید اینترنتی آن به نشانی الکترونیکی   www.ghadyani.org نشر قدیانی نیز مراجعه کنید.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: