کد خبر: 29584
تاریخ انتشار: یکشنبه, 08 مرداد 1396 - 21:40

داخلی

»

اخبار کتاب

مجموعه داستان‌های «30 قصه 30 شب» تجدید چاپ شد

منبع : لیزنا
  مجموعه داستان‌های «30 قصه 30 شب» ویژه فصل زمستان با تصویرگری عطیه سهرابی از سوی کتاب‌های بنفشه واحد کودک و نوجوان موسسه نشر قدیانی در نوبت چاپ سوم وارد بازار کتاب شد.
 مجموعه داستان‌های «30 قصه 30 شب» تجدید چاپ شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی انتشارات قدیانی، ازجمله ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به متنوع بودن داستان‌های آن اشاره کرد. دراین قصه‌ها مخاطبان کودک و والدین آنها با مجموعه‌ای متنوع روبرو می‌شوند که دربرگیرنده افسانه‌های کهن، قصه‌های معاصر، قصه‌های ایرانی و غیرایرانی، قصه ضرب المثل‌ها، شعرها و... که با روایت و زبانی نو گردآوری شده‌اند.

در بخشی ازاین مجموعه داستان آمده است:

زمستان بود و برف می‌بارید. رضا کوچولو پشت پنجره ایستاده بود و بیرون را تماشا می کرد. حیاط خانه، از برف سفید شده بود. رضا به درخت سیب توی باغچه نگاه کرد.  گنجشگی روی آن نشسته بود. رضا مدتی به گنجشک کوچولو نگاه کرد. بعد پیش مادر برگشت و گفت: «نمی‌دانی مامان... روی درخت سیبمان یک گنجشک بیچاره نشسته. فکر می‌کنم خیلی سردش است. نمی‌شود برای او هم یک بلوز بافتنی ببافی؟»

مجموعه قصه‌های« 30 قصه برای 30 شب» نوشته مژگان شیخی با تصویرگری عطیه سهرابی، ویژه فصل زمستان و گروه سنی پیش دبستانی و سال‌های اول و دوم ابتدایی در 112 صفحه  با تیراژ 1650 نسخه و به قیمت 25000 تومان در نوبت چاپ سوم منتشر شده است.

همچنین برای تهیه این کتاب علاوه بر مراجعه به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانید برای خرید اینترنتی آن به نشانی الکترونیکی  نشرقدیانی نیز مراجعه کنید. علاوه بر این با مطالعه اخبار درج شده در سایت این مؤسسه فرهنگی، از تازه‌های نشر آن نیز باخبر خواهید ‌شد.

تینا
|
Iran
|
1399/02/11 - 14:12
0
0
خوبه
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: