کد خبر: 38267
تاریخ انتشار: شنبه, 22 دی 1397 - 15:20
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

نشست «صدا و بیان قصه‌گو و ترویج خواندن» با حضور مریم نشیبا برگزار می‌شود

منبع : کتابک
 نشست «صدا و بیان قصه‌گو و ترویج خواندن» روز دوشنبه ۲۴ دی ماه در کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.
نشست «صدا و بیان قصه‌گو و ترویج خواندن» با حضور مریم نشیبا برگزار می‌شود

به گزارش لیزنا، در هفتاد و سومین نشست توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی، مریم نشیبا و سعید مجیدی درباره «صدا و بیان قصه‌گو و ترویج خواندن» صحبت خواهند کرد.

مریم نشیبا آموزگار و گوینده شناخته شده رادیو و تلویزیون است. مریم نشیبا به سبب اجرای برنامه «شب‌به‌خیر کوچولو» که از سال ۱۳۶۹ از رادیو پخش شد از محبوبیت فراوانی در میان مخاطبان برخوردار است.

سعــید مجیــدی نیز کارشناس هنرهای آوایی وزارت آموزش و پرورش از ۱۳۹۵ تاکنون است. سعــید مجیــدی دو کتاب دانش صداسازی و خواندن (آوازخوانی) و تکنیک آواز را ترجمه شده است.

نشست «صدا و بیان قصه‌گو و ترویج خواندن» از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالداسلامبولی، پلاک ۲۴ برگزار خواهد شد.

نشست‌های توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی آخرین دوشنبه هر ماه کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود و شرکت برای همه علاقمندان آزاد است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: