کد خبر: 26316
تاریخ انتشار: سه شنبه, 23 آذر 1395 - 15:08

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اهدای سه هزار نسخه کتاب ویژه کودکان و نوجوانان به کتابخانه‌های عمومی اردبیل

منبع : لیزنا
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل از اهدای سه هزار نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی توسط یکی از نهادهای فرهنگی خبر داد.
اهدای سه هزار نسخه کتاب ویژه کودکان و نوجوانان به کتابخانه‌های عمومی اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، رباب عزیزخانی با بیان اینکه این کتاب‌ها در حوزه کودک و نوجوان و چاپ سال‌های 94 و 95 هستند، افزود: کتاب‌های مذکور به بخش کودک و نوجوان تمامی کتابخانه‌های عمومی استان ارسال خواهند شد.

به گفته عزیزخانی این کتاب‌ها، مورد درخواست بسیاری از کودکان و نوجوانان است و تأثیر بسزایی در کتابخوانی این قشر خواهد داشت.

او افزود: طی روزهای آینده، این کتاب‌ها در بسته‌های ویژه تقسیم‌بندی شده و به کتابخانه‌های عمومی استان جهت بهره‌برداری اعضای کودک و نوجوان ارسال خواهند شد.

 عزیزخانی ضمن تقدیر از مدیریت و کارکنان این نهاد فرهنگی، از عموم نیکوکاران فرهنگ دوست خواست تا با مشارکت در ساخت، تکمیل و تجهیز کتابخانه‌های عمومی و خرید و اهدای منابع، موجبات ترقّی علمی و فرهنگی کودکان و نوجوانان استان را مهیا سازند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: