کد خبر: 27698
تاریخ انتشار: دوشنبه, 09 اسفند 1395 - 17:46

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری خبر داد

مسابقه کتاب‌خوانی حدیث کسا، از فاطمیه تا نوروز ۱۳۹۶ برگزار می‌شود

منبع : لیزنا
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مسابقه کتاب‌خوانی حدیث کساءدر قالب مجموعه برنامه‌های ایام فاطمیه با عنوان «حدیث اشک» با تأکید بر معرفی و اشاعه فضایل و جایگاه حضرت زهرا(س) در اسفند ماه تا نوروز ۹۶برگزار می‌کند.
 مسابقه کتاب‌خوانی حدیث کسا، از فاطمیه تا نوروز ۱۳۹۶ برگزار می‌شود

به گزارش لیزنا، براساس اعلام سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران،  حسن ناصری‌پور، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری گفت: این مسابقه همسو با سایر برنامه‌های فرهنگی هنری ایام فاطمیه و شهادت دخت مکرم نبی اسلام (ص) تا نوروز سال ۱۳۹۶ و سال روز میلاد حضرت زهرا(س) برنامه‌ریزی شده است.

وی درباره چگونگی شرکت در این مسابقه توضیح داد: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به این نشانی اینترنتی فایل متن مسابقه را دریافت کنند و در مسابقه کتاب‌خوانی حدیث کساء شرکت کنند.

مهلت شرکت در این مسابقه تا پایان ۲۹ اسفندماه است و شهروندان تهرانی می‌توانند از طریق ارسال پیامک گزینه‌های صحیح به سامانه ۲۰۰۰۱۸۳۷۴۵، تکمیل پرسشنامه اینترنتی یا تحویل حضوری پرسشنامه به ۱۰۷ کتابخانه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در سطح مناطق ۲۲ گانه در این مسابقه شرکت کنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: