کد خبر: 27768
تاریخ انتشار: شنبه, 14 اسفند 1395 - 14:47

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

نماینده اردبیل، کتابخانه شخصی خود را به کتابخانه عمومی روستای آراللو اهدا کرد

منبع : لیزنا
نماینده مردم استان اردبیل، بخشی از کتابخانه شخصی خود را به کتابخانه عمومی روستای آراللو اهدا نمود.
نماینده اردبیل، کتابخانه شخصی خود را به کتابخانه عمومی روستای آراللو اهدا کرد

به گزارش لیزنا، براساس اعلام روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان اردبیل، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اهدای بخشی از کتابخانه شخصی خود به کتابخانه عمومی 15 خرداد روستای آراللو، هدف از این اقدام را مشارکت در فرهنگ نیکوکارانه اهدای کتاب و تشویق مردم به این سنت حسنه عنوان کرد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، اهدای کتاب را اهدای دانائی دانسته و افزود: اگر هر شهروند، کتابهای شخصی خود را که قبلاً مطالعه نموده، جهت استفاده عموم مردم در اختیار کتابخانه های عمومی قرار دهد، شاهد افزایش قابل توجه کتاب‌های موجود در مخازن این مراکز خواهیم بود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تشویق شهروندان به نذر کتاب، تصریح کرد: هر یک از ما می‌توانیم با نذر و اهدای کتاب، قدمی در راه افزایش آگاهی های عمومی و توسعه فرهنگ جامعه برداریم.

وی با اعلام حمایت خود از کتابخانه های عمومی، این مراکز را جزو مهم‌ترین سنگرهای فرهنگی نظام قلمداد کرده و افزود: همه دستگاه‌های اجرائی باید ضمن حمایت از کتابخانه های عمومی، زمینه نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه را فراهم آورند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: