کد خبر: 28640
تاریخ انتشار: یکشنبه, 31 ارديبهشت 1396 - 10:04

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اهدای 600 نسخه کتاب کودک و نوجوان به کتابخانه های عمومی استان اردبیل

منبع : لیزنا
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از اهدای 600 نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی استان در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
اهدای 600 نسخه کتاب کودک و نوجوان به کتابخانه های عمومی استان اردبیل

به گزارش لیزنا، بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، رباب عزیزخانی با بیان اینکه این کتابها در حوزه کودک و نوجوان هستند، اظهار داشت: این کتابها در 60 عنوان و با تمرکز روی حوزه کودک و نوجوان، توسط یکی از نهادهای خیّر از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خریداری شده و در اختیار واحد تأمین منابع اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل قرار گرفته است.

عزیزخانی افزود: کتابهای مذکور جزو جدیدترین کتابهای موجود در بازار نشر کتاب بوده و با مشاروه کارشناسان امور منابع، از بین کتب پرمخاطب انتخاب شده اند.

وی ادامه داد: کتابهای مذکور هم اکنون در اختیار این اداره کل قرار داشته و پس از آماده سازی و ثبت، به بخش های کودک 10 کتابخانه عمومی در سطح استان ارسال خواهند شد.

 

این مسئول، مشارکت خیرین فرهنگ دوست در تأمین کتابهای مورد نیاز اداره کل کتابخانه های عمومی را در خور تحسین دانست و خواستار مشارکت عموم مردم در سنت حسنه اهدای کتاب شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: