کد خبر: 31116
تاریخ انتشار: سه شنبه, 25 مهر 1396 - 20:42

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اهدای ۴ نسخه کتاب نفیس به کتابخانه مرکزی ارومیه

منبع : لیزنا
در راستای ترویج فرهنگ اهدای کتاب، قربانعلی سعادت، استاندار سابق آذربایجان غربی، ۴ نسخه کتاب نفیس به کتابخانه مرکزی ارومیه اهدا کرد.
اهدای ۴ نسخه کتاب نفیس به کتابخانه مرکزی ارومیه

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی، علی فیروز، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی با اعلام این خبر گفت: استاندار سابق آذربایجان غربی، ۴ نسخه کتاب نفیس به کتابخانه مرکزی ارومیه اهدا کرد که این آثار به جهت ارزشمندی در بخش نسخ خطی نگهداری خواهد شد.

فیروز اضافه کرد: آثار اهدایی مصحف شریف و قرآن مجید است؛ مصحف شریف در دو مجلد گالینگور و طلاکوب با همکاری موسسه عظام هنر و انتشارات مانوسکا در کلن آلمان منتشر شده و شامل یک‌صد و هشتادودو نسخه خطی کلام‌الله مجید است.

وی ضمن ارزشمند دانستن این اقدام، اهدای کتاب را یکی از راه‌های تقویت منابع کتابخانه‌های عمومی برشمرد و افزود: تمام کتابخانه‌های عمومی استان به‌عنوان پایگاه دائمی اهدای کتاب با شعار «اهدای کتاب، اهدای دانایی است»، آماده دریافت کتب اهدایی مردم هستند.

گفتنی است، در شش ماه نخست سال جاری، ۱۱۴۹۴ نسخه کتاب (به‌جز منابع درسی) به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا شده است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: