۳۰۰ نسخه از کتاب «روایت روشنایی» به کتابخانه‌های عمومی استان سمنان اهدا شد

 به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی سمنان، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سمنان در نشستی با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان از راه‌اندازی  کتابخانه تخصصی این شرکت خبر داد  و خواستار همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی برای مدیریت این کتابخانه شد.

 

 سید علی‌اکبر صباغ اظهار داشت: این کتابخانه تخصصی با منابع حوزه کاری برق، در شرکت برق منطقه‌ای برپا خواهد شد و ما از اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان خواهان همکاری برای راه‌اندازی و آموزش سامانه کتابخانه و نیروی انسانی هستیم. همچنین این شرکت برای همکاری با اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به‌منظور برگزاری برنامه‌های فرهنگی آمادگی دارد.

 صباغ ادامه داد: مطالعه موجب پیشرفت جامعه و موفقیت در زندگی و فعالیت کاری انسان می‌شود؛ افراد برای موفقیت در حوزه کاری نیازمند اطلاعات روزآمد هستند.

 مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سمنان در این دیدار ۳۰۰ نسخه از کتاب «روایت روشنایی» نوشته حسینعلی احسانی، با موضوع عملکرد شرکت برق استان سمنان در هشت سال دفاع مقدس را به اداره کل کتابخانه‌های عمومی اهدا کرد.

 در ادامه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، با ابراز خرسندی از راه‌اندازی کتابخانه تخصصی شرکت برق از آمادگی این اداره کل برای برگزاری برنامه‌های مشترک خبر داد.

 شایان‌ذکر است، این نشست با همکاری  پایگاه بسیج امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) اداره کل کتابخانه‌های عمومی و پایگاه بسیج شرکت برق منطقه‌ای سمنان برگزار شد.