کد خبر: 32471
تاریخ انتشار: جمعه, 15 دی 1396 - 20:13

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اهدای ۱۰ هزار جلد کتاب به کتابخانه های عمومی کشور

منبع : لیزنا
جعفر واعظی خیر شبستری در مراسم رونمایی از آثار خود در عملی خیرخواهانه ۱۰هزار جلد کتاب به کتابخانه های عمومی کشور اهدا کرد.
اهدای ۱۰ هزار جلد کتاب به کتابخانه های عمومی کشور

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدزاده امام جمعه شبستر، معصومه آقاپور نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، منصور طالب پور فرماندار شبستر، شهرام خدایی مدیر کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی و سایر مسئولین استانی و شهرستانی از سه اثر استاد جعفر واعظی رونمایی شد.

در این مراسم حجت الاسلام محمدزاده امام جمعه شبستر با تجلیل از اختصاص امور خیرخواهانه به فرهنگ مخصوصا فرهنگ کتاب و کتابخوانی که مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است، از جعفر واعظی به عنوان خیر نمونه در سطح ملی یاده کرده و از ایشان به سبب خدمات ارزنده و خیرخواهانه در سطح کتابخانه های عمومی شبستر تجلیل کرد.

منصور طالب پور فرماندار شبستر نیز در این مراسم استاد واعظی را نماد فرهنگ شبستر در کشور یاد کرده و گفت: شبستر از آغاز مهد فرهنگ استان بوده و همه تلاش ها باید در راستای ترویج فرهنگ به خصوص فرهنگ کتاب و کتابخوانی تداوم داشته باشد.

شهرام خدایی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های اداره کل کتابخانه های عمومی استان و وضعیت کتابخانه های عمومی شبستر، در مورد اهدای کتاب استاد واعظی به کتابخانه های عمومی کشور گفت: اهدای کتاب یک عمل خدا پسندانه و خیرخواهانه است که دیگران می توانند از منابع اطلاعاتی و دانشی شخصی هم استفاده کنند و به نوعی مشارکت فعال در امر ارتقاء فرهنگ مطالعه مفید می باشد.

در این مراسم تمبر یادبودی به پاس عمل خیرخواهانه جعفر واعظی به امضای مسئولین استانی و شهرستان رسیده و به وی اهدا گردید.

شایان ذکر است از آثار رونمایی شده استاد جعفر واعظی در این مراسم ۱۰ هزار جلد به کتابخانه های عمومی کشور اهداء شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: