کد خبر: 39381
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 28 فروردين 1398 - 10:53

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

ارسال کمک‌های فرهنگی کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد به خوزستان

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد
 هدایا و کمک‌های فرهنگی خیران، کارکنان، کتابداران و اعضای کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد در قالب پویش «بهار مهربانی» به خوزستان ارسال شد.
ارسال کمک‌های فرهنگی کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد به خوزستان

به گزارش لیزنا، هدایا و کمک‌های فرهنگی خیران، کارکنان، کتابداران و اعضای کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد در قالب پویش «بهار مهربانی» به خوزستان ارسال شد.

این بخش از کمک‌ها که شامل کتاب، اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر و همچنین کفش و البسه کودکان است که به همت خیران، کارکنان، کتابداران و اعضای کتابخانه‌های استان  تهیه شده و برای استفاده کودکان به مناطق سیل‌زده، ارسال شد.

گفتنی است، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به منظور امدادرسانی به کودکان سیل‌زده، اقدام به اجرای برنامه‌های فرهنگی و ارسال بسته‌های کتاب و اسباب بازی در قالب پویش «بهار مهربانی» کرده است. این پویش در کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز برای دریافت کمک‌های فرهنگی مردم نیک‌اندیش همچنان برقرار است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: