کد خبر: 39699
تاریخ انتشار: سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 - 10:17
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

زوج خیّر یزدی، بخشی از لوازم زندگی کتابداران سیل‌زده گلستان را تأمین کردند

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد
زوج نیک‌اندیش یزدی در اقدامی خداپسندانه، بخشی از لوازم زندگی چند تن از کتابداران آسیب‌دیده در سیل اخیر استان گلستان را تأمین کردند.
زوج خیّر یزدی، بخشی از لوازم زندگی کتابداران سیل‌زده گلستان را تأمین کردند

به گزارش لیزنا، سیدحسین احمدی، جانباز 70 درصد یزدی و همسر وی سیما راغبیان، در اقدامی ارزشمند با تأمین سرویس کاملی از لوازم خانگی شامل 49 قلم کالای منزل و 19 قلم مایحتاج اساسی زندگی، به کمک چند تن از کتابداران آسیب‌دیده در سیل استان گلستان شتافتند.

این زوج یزدی همچنین به منظور فرهنگ‌سازی در استفاده از کالای ایرانی، تمامی اقلام اهدایی خود را از محصولات تولید شده در داخل کشور تهیه و اهدا کرده‌اند.

اقلام اهدایی زوح خیّر یزدی به همراه سری دوم کمک‌های فرهنگی کتابخانه‌های عمومی استان یزد، به تهران ارسال شد و در چند روز آینده به کتابداران سیل‌زده استان گلستان تحویل خواهد شد.

گفتنی است، خیران، کتابداران و اعضای کتابخانه‌های عمومی استان یزد نیز تاکنون در دو مرحله کمک‌های فرهنگی خود شامل کتاب، اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر را در قالب پویش «بهار مهربانی» و برای بهره‌مندی کودکان مناطق سیل‌زده به کتابخانه‌های عمومی سراسر استان تحویل داده‌اند.

 

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: