کد خبر: 40553
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 20 آذر 1398 - 14:21

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

در هفته پژوهش برگزار می شود؛

نشست «فضا و معماری کتابخانه‌های عمومی در ایران»

منبع : پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور
با همکاری مشترک نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و دانشگاه هنر نشست «فضا و معماری کتابخانه‌های عمومی در ایران» برگزار می‌شود.
نشست «فضا و معماری کتابخانه‌های عمومی در ایران»

به گزارش لیزنا، نشست «فضا و معماری کتابخانه‌های عمومی در ایران»، یکشنبه ۲۴ آذر ماه، با حضور علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سیدحسن سلطانی، رئیس دانشگاه هنر و همچنین مهدی حجت از استادان حوزه معماری و شهرسازی و سید محمد بهشتی، رییس گروه تخصصی معماری و شهر سازی فرهنگستان هنر به عنوان سخنرانان ویژه نشست، به میزبانی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه هنر برگزار می‌شود.

در این نشست که با همکاری مشترک نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و دانشکده هنر از ساعت ۹ تا ۱۲ یکشنبه ۲۴ آذر ماه برگزار خواهد شد، منوچهر معظمی، استادیار و معاون پژوهشی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه هنر به عنوان دبیر نشست حضور خواهد داشت و هادی امیری، مدیرکل امور عمرانی نهاد به «ارائه طرح مسئله و تصویر موجود از معماری کتابخانه‌های عمومی»، سیامک محبوب، مدیرکل برنامه‌ریزی نهاد به بیان «کارویژه‌های کتابخانه‌های عمومی و بایسته‌های معماری آنها» و نادیه ایمانی، استادیار و رئیس کتابخانه و مرکز اسناد دانشگاه هنر به بیان «روندهای نو و نمونه‌های موفق طراحی معماری و معماری داخلی کتابخانه‌های عمومی» خواهند پرداخت.

برگزاری میزگرد تخصصی با حضور سخنرانان نشست و متخصصان و کارشناسان مدعو بخش دیگری از این نشست خواهد بود که طی آن حاضران به بحث و تبادل نظر با موضوع «معماری کتابخانه؛ ملاحظاتی در رابطه با مظروف و ظرف» می‌پردازند و در انتهای این نشست نیز تفاهمنامه همکاری میان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و دانشگاه هنر به امضا خواهد رسید.

علاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند از ساعت ۹ تا ۱۲ یکشنبه ۲۴ آذر ماه به خیابان حافظ، خیابان سرهنگ سخایی، بعد از خیابان سی تیر پردیس باغ ملی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه هنر مراجعه کنند.            

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: