کد خبر: 21276
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 16 مهر 1394 - 11:00

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کارگاه

کارگاه آموزشی «فناوری‌های نوظهور در کتابخانه‌ها»

کارگاه آموزشی «فناوری‌های نوظهور در کتابخانه‌ها» با حضور محسن حاجی ‌زین ‌العابدینی استادیار دانشگاه شهید بهشتی و با همکاری انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران شاخه همدان، برگزار می شود.
کارگاه آموزشی «فناوری‌های نوظهور در کتابخانه‌ها»

 

 به گزارش لیزنا، کارگاه آموزشی «فناوری‌های نوظهور در کتابخانه‌ها» یکشنبه 19 مهر 1394 از ساعت 14 الی 16 با حضور محسن حاجی ‌زین ‌العابدینی استادیار دانشگاه شهید بهشتی در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی اعتمادیه برگزار خواهد شد.

 

بر اساس اعلام  روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی همدان، شرکت برای عموم کتابداران و دانشجویان مقاطع مختلف رشته «علم اطلاعات و دانش‌شناسی»  آزاد بوده و علاقه مندان، جهت ثبت نام می توانند درخواست خود را تا تاریخ  18 مهر 1394 به  آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   ارسال کرده و یا با شماره  09185904021   تماس حاصل فرمایید.

 

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: