پیام تبریک دکتر جعفر مهراد به رئیس اولین دانشکده کتابداری و اطلاع رسانی

 

 

به گزارش پایگاه خبری کتابداری و اطلاع رسانی ایران (لیزنا) تأسیس دانشکده کتابداری بر مبنای تفاهم نامه همکاری منعقد شده میان دانشگاه تهران و سازمان اسناد و کتابخانه ملی در دستور کار قرار گرفته است و دکتر غلامرضا فدائی به سمت ریاست اولین دانشکده کتابداری و اطلاع رسانی ایران، منصوب شد.

 

 

بدین منظور دکتر جعفر مهراد، رئيس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و سرپرست پايگاه استنادی علوم جهان اسلام  در پیامی به دکتر غلامرضا فدائی، رئیس اولین دانشکده کتابداری و اطلاع رسانی، تبریک گفت.

 

 

متن پیام به شرح زیر است:

 

 

جناب آقای دکتر فدايی

رئيس محترم دانشکده کتابداری و اطلاع رسانی

دانشگاه تهران

 

با اهدای سلام ، احتراماً تأسيس اولين دانشکده کتابداری و اطلاع رسانی جمهوری اسلامی ايران را که با همکاری ارزشمند و اثرگذار جناب آقای دکتر اشعری مشاور محترم فرهنگی رئيس جمهور و رئيس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ايران و با دورانديشی و ژرف بينی جناب آقای دکتر رهبر رئيس محترم دانشگاه تهران صورت گرفته است و نيز انتصاب شايسته جنابعالی را به عنوان اولين رئيس اين دانشکده تبريک و تهنيت عرض می نمايد.

به عنوان رئيس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و سرپرست پايگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) حمايت علمی و معنوی خود و همکارانم را در جهت استحکام پايه های دانشکده تازه تأسيس و فراهم آوردن امکانات علمی از جمله منابع، نيروی انسانی، برنامه های سيستمی اعلام می نمايم.

از خداوند متعال برای جناب آقای دکتر اشعری و جناب آقای دکتر رهبر آرزوی سلامتی و برای حضرتعالی توفيقات روزافزون مسألت می نمايم.

 

با آرزوی توفيق الهی

دکتر جعفر مهراد

رئيس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری

و سرپرست پايگاه استنادی علوم جهان اسلام