کد خبر: 41577
تاریخ انتشار: یکشنبه, 14 ارديبهشت 1399 - 10:38

داخلی

»

همایش

تمدید جشنواره ادبی «آفتابگردان»

منبع : روابط عمومی موسسه خانه کتاب
دبیر جشنواره ادبی «آفتابگردان» از تمدید مهلت ارسال آثار برای شرکت در این جشنواره تا 15 مرداد ماه خبر داد.
تمدید جشنواره ادبی «آفتابگردان»

به گزارش لیزنا، مهلت ارسال آثار به جشنواره ادبی آفتابگردان ویژه موضوعات سالمندی تا 15 مرداد تمدید شد.

داوود ملکی صیدآبادی دبیر اولین دوره جشنواره ادبی آفتابگردان گفت: با عنایت به اینکه موضوع سالمندی از موضوعات بسیار مهمی است که اگر مورد توجه ویژه قرار نگیرد، قطعا به مسئله و یا حتی معضل سال های آینده کشور تبدیل خواهد، این جشنواره توسط بنیاد فرهنگ سالمندی برنامه ریزی شده و با حمایت موسسه خانه کتاب و اداره کل سلامت شهرداری تهران در حال اجراست .

وی ادامه داد: با شیوع بیماری کرونا متاسفانه بسیاری از برنامه های فرهنگی کشور تحت الشعاع حواشی این مسئله قرار گرفت که جشنواره ادبی «آفتابگردان» هم جزء همین برنامه ها بود. لذا شورای سیاستگذاری این جشنواره به این نتیجه رسید که جهت بالا بردن سطح مشارکت جامعه ادبی در این جشنواره و همچنین جلب توجه افکارعمومی مردم به این بخش، مهلت دریافت آثار را تا15مرداد ماه تمدید کند.

ملکی در خصوص جوایز این جشنواره بیان داشت: همانطور که قبلا نیز اطلاع رسانی شده بود آثار این جشنواره در 4 قالب داستان کوتاه سه هزار کلمه ای(هر نویسنده حداکثر 2 اثر)، داستانک و کاریکلماتور(هر نویسنده حداکثر سه اثر) و خاطره نویسی سالمندان(چهار هزار کلمه. هر نویسنده یک اثر) طراحی شده است. اسامی هیئت داوران این جشنواره به زود اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است که علاقه‌مندان می توانند آثار خود را از طریق  ایمیلاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  یا به آدرس پستی تهران، خیابان مطهری، پلاک۱۴۵، طبقه سوم، کد پستی ۱۵۷۶۶۳۷۶۳ ارسال نمایند یا در وب سایت بنیاد فرهنگ سالمندی به نشانیwww.salmandiran.ir/aftabgardan  بارگذاری کنند. همچنین علاقمندان می توانند آثار خود را به شماره  ۰۹۰۳۱۲۳۶۰۹۴در  شبکه های اجتماعی به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.