پایگاه «نقد داستان» رونمایی می‌شود

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، پس از فعالیت موفق سایت «نقد شعر» و نقد و بررسی حدود ۹۰۰ قطعه شعر از سروده‌های ارسالی شاعران جوان از اردیبهشت امسال در این پایگاه، وب‌سایت نقد داستان‌ نیز کار خود را آغاز کرده و روز سه‌شنبه شروع رسمی خود را با حضور نویسندگان، منتقدان و دکتر محمد سلگی، سرپرست معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جشن می‌گیرد.

بر اساس این گزارش، سایت نقد داستان که با سردبیری احسان رضایی، نویسنده و روزنامه‌نگار فعالیت می‌کند، آناهیتا آروان، امیلی امرایی، جواد جزینی، نازنین جودت، رامبد خانلری، مصطفی خرامان، محمدرضا شرفی‌خبوشان، احسان عباسلو، کاوه فولادی‌نسب، علیرضا محمودی ایرانمهر، بهاءالدین مرشدی، مهام میقانی، سیدجواد یوسف‌بیک و حبیب یوسف‌زاده را به عنوان منتقد در کنار خود می‌بیند.

سایت نقد داستان، شامل بخش‌هایی نظیر نقد داستان‌های ارسالی کاربران، «منهای نقد» (خبرهای روز حوزه داستان‌نویسی) «به علاوه نقد» (مقالات آموزشی تولیدی و انتخاب شده) است و قابلیت مشارکت کاربران را نیز دارد.

مراسم رونمایی از سایت نقد داستان، سه‌شنبه ۲۸ شهریور از ساعت ۱۴ تا ۱۶ با متن‌خوانی منتقدان سایت و حضور علاقمندان در تالار حافظ، واقع در خیابان انقلاب، خیابان حافظ، ابتدای خیابان استاد شهریار، مقابل تالار وحدت برگزار می‌شود.