News Code: 35978
Publication Date: Saturday, 28 July 2018 - 13:52
Email
Print

main

»

مجموعه اصلی

»

اخبار کتاب

معرفی برگزیدگان هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی

Source : لیزنا
مراسم اختتامیه و تقدیر از نفرات برتر هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و با همکاری جهاد دانشگاهی استان همدان در دانشگاه بوعلی سینا استان همدان برگزار شد.
معرفی برگزیدگان هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، این مراسم با حضور حمیدرضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی، حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، علیزاده، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، موالی زاده، دبیر شورای فرهنگ عمومی وجمعی از اندیشمندان و اصحاب علم وفرهنگ، استادان و دانشجویان پژوهشگر و محققان برگزار شد.

در این مراسم 9 دانشجوی برگزیده، 30 دانشجوی شایسته تقدیر، استاد برگزیده و نفر برگزیده مسابقه دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه معرفی و تجلیل شدند.

اسامی برگزیدگان

گروه علوم انسانی: شاخه دین: گفتمان‌های حدیثی نزد جریان‌های متقدم امامیه: با رویکرد تاریخ اندیشه، سیدمحمدهادی گرامی

گروه علوم انسانی: شاخه فلسفه:جایگاه تجربه در روش‌شناسی علمی ابن سینا، روح الله فدایی

گروه علوم انسانی: شاخه زبان و ادبیات فارسی: فرهنگ تحلیلی جامه‌های ایرانی در ادب فارسی (از آغاز تا دوره مشروطه)، منصوره عرب

گروه علوم انسانی: شاخه حقوق: تحول مفهومی پلیس اداری و معیارهای حاکم بر قانونی‌بودن اقدامات آن با نگاهی به حقوق فرانسه، میثا کامیاب

 گروه هنر و معماری: شاخه هنر: آموزش خلاقیّت محور موسیقی به کودکان (مطالعه موردی: جان کِیج)، زهرا آخوندی

گروه علوم پایه: شاخه فیزیک: ساخت لایه نازک الماس بر سطح زیرلایه استیل و بررسی تاثیر دما و فشار بر آن، حمید مطهری

گروه فنی و مهندسی: شاخه برق:QoE-Driven Channel Allocation and Handoff Management for Seamless Multimedia Transmission in Cognitive 5G Cellular Networks، محمدجلیل پیران

گروه کشاورزی و منابع طبیعی: شاخه کشاورزی: طراحی و ساخت بیوراکتور مه و ارزیابی سامانه تولید و انتقال مه، امید غلامی بنادکوکی

بخش ویژه: شاخه علوم انسانی – اسلامی:تحلیل فرصت‌طلبی در قراردادهای بیع متقابل و راهکارهایی برای مدیریت آن در چارچوب اقتصاد هزینه مبادله، با توجه به قواعد فقهی (مطالعه موردی فازهای منتخب میدان پارس جنوبی)، مهدی اخوان

اسامی تقدیرشدگان:

گروه علوم انسانی: شاخه فلسفه: تحلیل و نقد نظریه چارلز تیلور در باب پیامدهای مدرنیته برای دین و معنویت، وحید سهرابی‌فر

گروه علوم انسانی: شاخه شاخه ادبیات عرب: مطالعه کاربردشناسی تعادل واژگانی در فرآیند ترجمه خطبه‌های نهج‌البلاغه (موردکاوی پنج ترجمه فارسی: دشتی، شهیدی، جعفری، فیض الاسلام و فقیهی)، رسول فتحی مظفری

گروه علوم انسانی: شاخه زبان و ادبیات انگلیسی:

Exploring Three Decades of TEFL Research in Iran: Conceptions and Practices، محمد امینی فارسانی

گروه علوم انسانی: شاخه علوم اجتماعی: مطالعه تطبیقی- تاریخی زمینه و ریشه‌های اجتماعی شكاف دولت - ملت با تأكید بر ایران (1357-1304)، مهدی مالمیر

گروه علوم انسانی: شاخه حقوق: نقش مصلحت در تقنین و اجرای مجازات های حدی،حامد رستمی نجف آبادی

گروه علوم انسانی: شاخه علوم سیاسی: بررسی مقایسه‌ای رویکرد نظری و عملی سیاست خارجی امام خمینی(ره) با نظریه‌های انتقادی و هنجاری از رهیافت غیر بنیادی در روابط بین‌الملل، محمد محمودی کیا

گروه علوم انسانی: شاخه مدیریت:

EXPLORING FACTORS AFFECTING ON IDEA GENERATION OF NEW PRODUCT DEVELOPMENT: A CROSS NATIONAL STUDY IN HIGH-TECH INDUSTRIES، کامران داوری نیکو

گروه علوم انسانی: شاخه مدیریت: طراحی و توسعه الگویی جهت ارزیابی کارایی شعب بانک‌ها براساس رویکرد تحلیل پوششی داده‌های چندبخشی- چنددوره‌ای، مسلم نیلچی

گروه علوم انسانی: شاخه اقتصاد: سنجش و بررسی مصرف آب در بخش‌های اقتصادی ایران و استان یزد، مهران زارعی

گروه علوم انسانی: شاخه روانشناسی: طراحی، اجرا و بررسی اثربخشی بسته روان درمانی معنوی برای نوجوانان دچار اختلال سلوک: یک کارآزمایی بالینی تصادفی با گروه کنترل،مریم سلمانیان

گروه علوم انسانی: شاخه کتابداری: طراحی پروفایل کاربردی فراداده‌ای و ثبت فراداده برای سازماندهی اشیای محتوایی کتابخانه‌‌های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ناهید گویلی کیلانه

گروه علوم انسانی: شاخه تاریخ: وقف در ایران: از ورود اسلام تا سده هفتم هجری، علی اصغر چاهیان بروجنی

گروه علوم انسانی: شاخه تربیت بدنی: تأثیر 12 هفته تمرینات هوازی، قدرتی و ترکیبی بر تغییر پذیری ضربان قلب (HRV) و برخی ویژگی‌های ساختاری قلب مردان دیابتی نوع 2 مبتلا به نوروپاتی محیطی،الهه پیرعلایی

گروه هنر و معماری: شاخه هنر:مطالعه تطبیقی طرح و نقش قالی‌های کردی خراسان‌، با منطقه کردستان در طی سه دهه اخیر و ارائه یک اثر طراحی مبتنی بر مطالعات، اکرم بخشی امقانی

گروه هنر و معماری: شاخه معماری: تبیین فرایند قانونی و اجرایی سلب و تأمین حقوق مالکانه در طرح‌های نوسازی شهری (موردپژوهی: پروژه بزرگراه امام علی در محلات اتابک و مینابی)، ابراهیم دلایی میلان

گروه علوم پایه : شاخه شیمی: مطالعه واکنش‌های چند جزئی در حضور کاتالیزورهای سبز برای سنتز ترکیبات هتروسیکل پنج و شش عضوی دارای نیتروژن و اکسیژن، فرزانه محمدپور

گروه فنی و مهندسی: شاخه عمران: توسعه مدل‌های آزمایشگاهی و عددی برای مطالعه مقاومت نهایی اتصالات لوله‌ای تقویت شده با صفحات خارجی، حسین نصیرائی

گروه فنی و مهندسی: شاخه کامپیوتر: چارچوبی مدل‌رانده برای توسعۀ سیستم‌های چندعاملی در محیط‌های واکنش اضطراری، سمانه حسین دوست

گروه فنی و مهندسی: شاخه شیمی: به‌کارگیری فناوری‌های احتراقی و پلاسما در تولید کاتالیست‌های نانوساختار بر پایه MgAl2O4 جهت تولید بیودیزل، بهگام رحمانی وحید

گروه کشاورزی و منابع طبیعی: شاخه کشاورزی: تهیه نانو ساختارهای آلبومین به روش امولسیونسازی و نوسانگر پیزوالکتریک فراصوت و ارزیابی محصول به عنوان حامل کورکومین، نرگس شاهقلیان

گروه کشاورزی و منابع طبیعی: شاخه منابع طبیعی: تأثیر پروبیوتیک بر عملکرد تولید مثل و تغییرات فیزیولوژیک مولدین ماده قزل آلای رنگین کمان (Oncorhynchus mykiss)، عرفان اکبری نرگسی

گروه علوم پزشکی و دامپزشکی: شاخه پزشکی: بررسی تأثیر برنامه خودمدیریتی بر خودکارآمدی، رفتارهای خودمراقبتی و وضعیت سلامت در سالمندان مبتلا به نارسایی قلبی، طیبه آقامحمدی

گروه علوم پزشکی و دامپزشکی: شاخه پزشکی: بررسی تأثیر مهار مسیر پیام‌رسانی PI3k/Akt/mTOR با استفاده از Idelalisib در افزایش اثر پروآپوپتوتیک آرسنیک تری اکساید (AS2O3) در سلول‌های لوسمی پرومیلوسیتیک حادNB4، مریم سادات داداشی

بخش ویژه: شاخه مطالعات فرهنگی: طراحی الگوی تحول فرهنگ یادگیری دانشجویان (مطالعه موردی: دانشگاه شهید بهشتی)، زهرا معارف وند

بخش ویژه: شاخه خودمراقبتی و سبک زندگی سالم: طراحی مدل بهبود سواد سلامت الکترونیک افراد ناشنوا در ایران،طاهره ناصری بوری آبادی

بخش ویژه: شاخه علوم انسانی – اسلامی: امکان‌سنجی کاربست مؤلفه‌های سرمایه‌های اجتماعی اسلامی در مدارس متوسطه دوم شهر تهران: باتوجه به سند تحول بنیادین آموزش وپرورش، محدثه فرجی

بخش ویژه: شاخه اقتصاد مقاومتی: شناسایی عوامل اثرگذار بر تغییر رفتار مصرف‌کنندگان نسبت به کالای ملی با رویکرد بازاریابی اجتماعی در راستای اقتصاد مقاومتی (مورد مطالعه: صنعت پوشاک مردانه ایران)، حسنعلی محسنی

بخش ویژه: شاخه علوم انسانی – اسلامی: تحلیل مفهومی‌کرامت در قرآن و روایات در پرتو دانش معناشناسی و ملاک‌های سنجش آن در رفتار ارتباطی، مریم قاسم احمد

بخش ویژه: شاخه شهرسازی و معماری اسلامی: تبیین اصول راهبردی سبک زندگی ایرانی-اسلامی مؤثر در معماری مطلوب مسکن، رضا حسین‌پور

بخش ویژه: فرهنگ عمومی: اخلاق و طنز با رویکرد اسلامی، مهدی فدایی

استاد برگزیده: میر جلال الدین کزازی

 همچین در پایان این مراسم مریم عابدی به عنوان نفر برگزیده مسابقه دفاع سه دقیقه ای معرفی و از او تقدیر به عمل آمد.

Please in order to facilitate your connection with Lisna pay attention to the following points while sending messages:
1- Avoid any insult to people, ethnics and races; avoid making fun and accusing others.
2- Since the messages will be published by your name, it is suggested to send them using your real name and your authentic E-mail address to help Lisna form a better discussion.
3- Please avoid using the name of persons (natural and legal), organizations, public and private institutions.
4- Pleas avoid sending repeated messages which were previously sent by other users.
5- Please avoid sending messages in other languages than English.
name:
Email:
* Comment: