کد خبر: 41104
تاریخ انتشار: یکشنبه, 13 بهمن 1398 - 04:55

داخلی

»

کتاب

برگزاری نمايشگاه عكس «تصوير انقلاب » در نگارخانه سرو

منبع : روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 6
هم زمان با فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه عکس "تصویر انقلاب" از 12 بهمن ماه در نگارخانه فرهنگ سرای سرو افتتاح شد.
برگزاری نمايشگاه عكس «تصوير انقلاب » در نگارخانه سرو

به گزارش لیزنا، نمایشگاه عکس "تصویر انقلاب" گامی برای شناساندن اهداف انقلاب در جهت فقرزادیی، بالابردن روحیه اندیشه دینی و معنوی مردم و آشنا سازی نسل جوان با اندیشه های بلند انقلاب اسلامی، از 12 تا 23 بهمن ماه در نگارخانه فرهنگ سرای سرو ميزبان علاقه‌مندان است.

مجموعه‌ای از تصاویر به نمایش درآمده این نمایشگاه که گوشه‌هایی از تلاش نسل طلایی عکاسان ایران برای ثبت وقایع زمان انقلاب را در معرض دید مخاطبان می‌گذارد و فرصت مطالعاتی خوبی برای علاقه‌مندان عکاسی ایجاد کرده است.

این عکس‌ها آثاری است که از روزهای آغازین انقلاب تا 22 بهمن 57 توسط عکاسان ثبت شده است. در آن دوران تعداد زیادی از عکاسان ایرانی در میان مردم حضور داشتند و به ثبت عکس‌هایی از پیروزی انقلاب اسلامی پرداختند که برخی از آنها جوایز معتبر بین‌المللی را نیز کسب کردند.  

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به نگارخانه فرهنگ‌سرای سرو به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، بالاتر از بوستان ساعی، کوی ساعی دوم مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن گویای ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس حاصل فرمایند.