کد خبر: 41105
تاریخ انتشار: یکشنبه, 13 بهمن 1398 - 05:00

داخلی

»

کتاب

پس از 4 روز از آغاز ثبت‎نام انجام شد؛

ثبت‏ نام یک هزار و 51 ناشر برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران

منبع : ستاد خبری سی و سومین نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران
مدیر کمیته ناشران داخلی از ثبت‎نام یک هزار و 51 ناشر برای حضور در سی و سومین نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران خبر داد.
ثبت‏ نام یک هزار و 51 ناشر برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش لیزنا، سیدرفیع احمد جواهری درباره تعداد ناشران ثبت‎ نام کننده برای حضور در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران گفت: تا ساعت 24 روز جمعه یازدهم بهمن ماه یک‌هزار و 51 ناشر ثبت ‏نام خود را در سایت نمایشگاه کتاب تهران انجام داده‌اند.

وی درباره تفکیک ناشران ثبت‎نامی نیز عنوان کرد: 127 ناشر کودک و نوجوان، 725 ناشر عمومی، 158 ناشر دانشگاهی و 41 ناشر آموزشی تاکنون ثبت‎نام خود را انجام داده‎اند.

بر اساس این گزارش و بر اساس اعلام دبیرخانه بر اساس تفکیک استانی تعداد 762 ناشر از تهران و 289 ناشر از استان‎ها و 984 ناشر خصوصی و 66 ناشر دولتی برای حضور در این دوره از نمایشگاه ثبت‎نام کرده ‏اند.

ناشران متقاضی تا تاریخ 14 بهمن ماه فرصت دارند برای ثبت‎نام به سایت www.tibf.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. همچنین دبیرخانه کمیته ناشران داخلی، مستقر در طبقه منهای یک اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، از ساعت ۹ الی ۱۶ با شماره تلفن ۶۶۱۷۶۳۶۸ پاسخگوی ناشران خواهد بود.

همچنین ناشران می‎توانند به صورت غیرحضوری با آدرس ایمیل ‏این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  مکاتبه کنند.

سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «کتاب یعنی زندگی» از ۲۶ فروردین تا ۵ اردیبهشت سال ۹۹ در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.