کد خبر: 42158
تاریخ انتشار: سه شنبه, 28 مرداد 1399 - 13:32

داخلی

»

کتاب

انتشار فراخوان دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی

منبع : روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران
دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی با همکاری موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با بخش ویژه چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار می شود.
انتشار فراخوان دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی

به گزارش لیزنا، دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی با هدف شناسایی و معرفی نویسندگان، مترجمان و ناشران فعال و ارتقای سطح کیفی نشر استان، حمایت و تشویق مولفان، مترجمان، مصححان و متخصصان کتاب استان برای خلق آثار مکتوب جدید و تقویت شاخص کتاب و کتابخوانی برگزار می شود.

براساس این فراخوان، از پدیدآورندگان، مترجمان و ناشران دعوت می شود تا کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه کتاب سال ارسال کنند.  

آثار ارسالی به این جایزه باید برای نخستین بار در سال 1398 و در بازه زمانی اول فروردین ماه تا 29 اسفند منتشر شده باشند. همچنین، آثار ارسالی نباید کمک درسی و افست باشند.

آثار ارسالی به دبیرخانه دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی باید دارای برگه اعلام وصول باشند و آثار باید در دو نسخه به دبیرخانه کتاب سال تحویل داده شود. گفتنی است آثار دریافت شده بازگردانده نخواهد شد.

آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی تا 10شهریور ماه سال جاری است و علاقمندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جایزه به نشانی تبریز، نرسیده به چهار راه آبرسانی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، اداره امور فرهنگی، دبیرخانه جایزه کتاب سال استانی ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۳۵۷۸۴۰ تماس بگیرند.
لازم به ذکر است که برگزیدگان این جایزه در هفته کتاب معرفی و تجلیل خواهند شد.