کد خبر: 42529
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 07 آبان 1399 - 09:35

داخلی

»

کتاب

کتاب «خداشناسی قرآنی کودکان» در فضای مجازی منتشر شد

منبع : روابط عمومی فرهنگسرای سرو
ویدئو کلیپ کوتاه از معرفی کتاب «خداشناسی قرآنی کودکان» با هدف پاسخگویی به سوالات کودکان درباره خدا و ترویج کتابخوانی از سوی کتابخانه شهید جهان آرا در فضای مجازی منتشر شد.
کتاب «خداشناسی قرآنی کودکان» در فضای مجازی منتشر شد

به گزارش لیزنا، کلیپ ویدئویی کوتاه از سوی کتابخانه شهید جهان آرا منتشر شده که به معرفی کتاب خداشناسی کودکان و پاسخگویی به سوالات کودکانه آنان درباره خدا می پردازد. در این کلیپ که تحت عنوان برنامه «مرا ورق بزن»، با هدف ترویج کتابخوانی منتشر شده، کتاب «خداشناسی قرآنی کودکان» نوشته غلامرضا حیدری ابهری که با زبان ادبیات کودکانه به چهل پرسش کودکان درباره خدا پاسخ می دهد، معرفی شده است.

خداشناسی قرآنی کودکان از سوی انتشارات جمال در قم منتشر شده و نویسنده با عباراتی چون "همین که در عمق دلت می تونی خدا رو حس کنی و با او دوستانه حرف بزنی معلوم می شود او هست و خدا را در قلب پاکت می توانی پیدا کنی" تلاش می کند به دغدغه های ذهنی کودکان در باره خدا پاسخ دهد.

گفتنی است برنامه مرا ورق بزن که از سوی کتابخانه شهید جهان آرا در فضای مجازی برگزار می شود، سلسله کلیپ هایی را با موضوع ترویج کتابخوانی و معرفی کتاب های سودمند از طریق معرفی کتاب های مناسب به خانواده ها منتشر می کند و علاقمندان می توانندبرای دسترسی به این کلیپ ها از طریق اینستاگرام فرهنگسرای سرو به نشانی   @farhangsara_sarv مراجعه کنند.

 

برچسب ها :