کد خبر: 41163
تاریخ انتشار: یکشنبه, 20 بهمن 1398 - 06:13

داخلی

»

کتاب

چاپ چهارم کتاب «بازی کن و بیاموز»

منبع : انتشارات قدیانی
کتاب "بازی کن و بیاموز" در نوبت چهارم چاپ روانه‌ی بازار کتاب شد.
چاپ چهارم کتاب «بازی کن و بیاموز»

به گزارش لیزنا، کتاب "بازی کن و بیاموز" اثر "جنیس ون کلیو" با ترجمه‌ی "رضوان خرمیان "در نوبت چهارم چاپ روانه‌ی بازار کتاب شد.

بسیاری از مربیان به آموزش غير مستقيم همراه با بازي و شادي باور دارند، اما به درستی نمی دانند این آموزش چیست و چگونه باید آن را به اجرا در آورند.

کتاب بازی کن و بیاموز فعالیت‌های علمی در مورد شیمی، فیزیک و زیست‌شناسی است. خیلی از بچه‌های کوچک ممکن است معنی فیزیک، شیمی و زیست شناسی را ندانند اما کافی است به آنها دستورالعملی در مورد توپ فنری یا آهن ربا بدهید؛ یا آنها را دنبال جمع‌آوری حشرات بفرستید، خواهید دید که چشمانشان از شوق می‌درخشد.

 کشف چیزهای جدید به وسیله‌ی خود بچه‌ها، به آنها احساس شگفت‌انگیزی از موفقیت می‌دهد. تمام چیزی که آنها احتیاج دارند راهنمای دوستانه‌ی شما، تعدادی ایده‌ی خوب و کنجکاوی طبیعی خود آنهاست.

این کتاب پر از ایده‌های جالب و شامل بیش از 50 آزمایش ساده است که از سوالات واقعی بچه‌ها الهام گرفته شده است. وقتی شما با هم بازی می‌کنید، کودک شما پاسخ پرسش‌هایی مانند اینکه " چرا توپ‌ها می‌پرند یا چرا سگ‌ها نفس‌نفس می‌زنند؟" و بسیاری چیزهای دیگر را که برای کودکان جالب است پیدا می‌کند.

کتاب های بنفشه واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی، کتاب بازی کن و بیاموز اثر "جنیس ون کلیو" با ترجمه‌ی "رضوان خرمیان" را در نوبت سوم چاپ، تیراژ 1100 نسخه و قیمت 40000 تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

 

برچسب ها :