کد خبر: 43325
تاریخ انتشار: یکشنبه, 03 اسفند 1399 - 13:19

داخلی

»

کتاب

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی‌هنری «فرفره»

منبع : روابط عمومی جشنواره فرهنگی‌هنری «فرفره»
مهلت ارائه آثار به دبیرخانه جشنواره فرهنگی‌هنری فرفره، با توجه به استقبال و تقاضای علاقه‌مندان، تا 20فروردین‌ماه 1400 تمدید شد.
تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی‌هنری «فرفره»

به گزارش لیزنا، سیدغلامرضا کاظمی‌دینان رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره فرهنگی‌هنری فرفره، بیان کرد: درپی تقاضای علاقه‌مندان شرکت در این جشنواره و استقبال از این رویداد فرهنگی‌هنری و همچنین تماس‌های شفاهی و مکتوب برای تمدید مهلت ارسال آثار، شورای سیاست‌گذاری جشنواره «فرفره» با تمدید مهلت ثبت‌نام و ارائه‌ آثار تا 20فروردین‌ماه موافقت کرد.

وی ادامه داد: شورای سیاست‌گذاری جشنواره «فرفره» با بررسی علل مطرح شدن این تقاضاها که تقارن مهلت تحویل آثار با امتحانات مدارس، دانشگاه‌ها و موسسات آموزش‌عالی و حضور هنرمندان و نویسندگان در جشنواره‌های متعدد و همچنین استقبال متقاضیان بیان شده، با تمدید مهلت تحویل آثار تا 20فروردین‌‌ماه موافقت کرد تا شرکت‌کنندگان بتوانند از فرصت تعطیلات نوروز نیز استفاده کرده و آثارشان را در چهار بخش عکاسی، نقاشی، شعر و داستان برای جشنواره ارسال کنند.

کاظمی‌دینان در ادامه تصریح کرد: امید است جشنواره فرهنگی‌هنری «فرفره» که با محوریت موضوعی «کودکان و دوران کرونایی» و با حمایت و همکاری موسسات فرهنگی و اقتصادی برگزار می‌شود، راهی باشد برای توجه و اثرگذاری بیشتر بر تاثیرات ویروس کرونا در جامعه، به ویژه زندگی و رشد اجتماعی کودکان و نوجوانان.

رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره «فرفره» در پایان گفت: بدین منظور مجددا از تمامی هنرمندان، اولیای تربیتی، مربیان، پژوهشگران و همچنین تمامی خانواده‌ها، کودکان و نوجوانان در هر سطح و حرفه‌ای دعوت می‌شود تا در این جشنواره شرکت کنند و آثار و مطالعاتشان با موضوع محوری «کرونا» را برای دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

داوری اولین دوره این رویداد را فریدون عموزاده خلیلی، معصومه یزدانی، علی خانجانی، علیرضا کریمی‌صارمی، زهرا موسوی و هدی حدادی تشکیل می‌دهند.

سیدغلامرضا کاظمی‌دینان (مشاور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو)، محمود ترابیان (مدرس علوم ارتباطات، نویسنده و مدیر روابط‌عمومی)، محسن حموله (مدیرکل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان) و بهنام تقی‌پور (مدیر مسئول ماهنامه قلک) اعضای شورای سیاست‌گذاری اولین جشنواره فرهنگی هنری «فرفره» را تشکیل می‌دهند.

شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را به ایمیل دبیرخانه جشنواره به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر نیز ‌می‌توانید به سایت این جشنواره به نشانی  WWW.CAPF.IR مراجعه کنند یا با دبیرخانه به شماره 02188356120 تماس بگیرند.