کد خبر: 42958
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 10 دی 1399 - 13:19

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

انتشار فراخوان شورای کتاب کودک برای ارسال آثار و محصولات الکترونیکی کودک و نوجوان

منبع : شورای کتاب کودک
شورای کتاب کودک از ناشران، تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار و محصولات ادبی الکترونیکی برای کودکان و نوجوانان شامل کتاب الکترونیکی، کتاب صوتی، اپلیکیشن و وبسایت دعوت کرد تا آثار و محصولات خود را برای بررسی و ارزیابی به «گروه بررسی آثار الکترونیکی شورا» ارسال کنند.
انتشار فراخوان شورای کتاب کودک برای ارسال آثار و محصولات الکترونیکی کودک و نوجوان

به گزارش لیزنا،‌ تمامی آثار باکیفیت از سوی گروه بررسی آثار الکترونیکی در سایت شورای کتاب کودک معرفی خواهند شد و به آثار برتر، لوح تقدیر و نشان «ماهی سیاه کوچولو» تعلق خواهد گرفت.

گروه بررسی آثار الکترونیکی شورا از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز کرده و از سال ۱۳۹۲ با معرفی آثار برتر در هر سال، تلاش کرده ضمن قدردانی از پدیدآورندگان و ناشران آن‌ها، به رشد کیفی و کمی این گونه آثار کمک کند.

شرایط پذیرش: تنها محصولاتی پذیرفته می‌شود که با مجوز قانونی از مهر ۱۳۹۸ به‌بعد به‌صورت عمومی منتشر شده باشد و از سوی دارندۀ حق نشر یا مالک اثر ارائه شود.

مهلت ارسال آثار: تا پایان اسفند ۱۳۹۹

روش ارسال:
محصولاتی که به‌صورت فیزیکی قابلیت ارسال دارد، با ذکر «پاسخ به فراخوان آثار الکترونیکی» به نشانی دبیرخانه شورای کتاب کودک فرستاده شود.
محصولاتی که به‌شکل فایل دیجیتالی قابلیت ارسال اینترنتی دارد، به نشانی ایمیل گروه آثار الکترونیکی شورا فرستاده شود: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
برای محصولاتی که باید از بازارها یا مراکز پخش دیجیتالی دانلود شود، اطلاعات دسترسی و اجرا را به نشانی ایمیل گروه آثار الکترونیکی فرستاده یا از صفحه اینستاگرام گروه، پیام مستقیم بدهید.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت شورا به نشانی cbc.irمراجعه کنند، یا اینستاگرام «گروه بررسی آثار الکترونیکی» به نشانی http://instagram.com/e.cbc.iran و پیام مستقیم (دایرکت) بفرستند، یا از طریق ایمیل به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با گروه آثار الکترونیکی تماس بگیرند.