کد خبر: 44132
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 06 مرداد 1400 - 11:24

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

برگزاری پنجمین پیش‌نشست آرشیوهای دیداری و شنیداری ششمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات

منبع : لیزنا
پنجمین پیش‌نشست آرشیوهای دیداری و شنیداری ششمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات با موضوع « Big Data در آرشیوهای دیداری شنیداری و سامانه محتوایی Netflix» برگزار می‌شود.
برگزاری پنجمین پیش‌نشست آرشیوهای دیداری و شنیداری ششمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات

به گزارش لیزنا، پنجمین پیش‌نشست آرشیوهای دیداری و شنیداری ششمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات با موضوع « Big Data در آرشیوهای دیداری شنیداری و سامانه محتوایی Netflix»، با حضور مهندس علیرضا بهادری ، کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات با گرایش کسب و کار الکترونیک؛ سرپرست ادارۀ کل فناوری و سامانه‌های نوین در سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر و دکتر شیرین قنبری ، دکترای علوم کامپیوتر و مهندسی برق از دانشگاه اسکس انگلستان؛ مدیر فناوری تحلیل داده ادارۀ کل فناوری رسانه‌های نوین سازمان صدا و سیما دوشنبه‌ ۱۱ مرداد ۱۴۰۰، از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در  فضای ادوب کانکت انجمن  کتابداری و اطلاع رسانی ایران برگزار می‌شود.

دبیر این نشست سپیده سیروس کبیری، کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات آرشیوهای دیداری شنیداری در معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیما؛ مدیر عامل و رئیس هیئت‌مدیره انجمن صیانت از اسناد و محتوای دیداری شنیداری خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق آدرس در بستر ادوب کانکت، در این نشست شرکت کنند.

انجمن علمی کتابداري و اطلاع‌رسانی ایران، ششمين کنگرۀ ملي متخصصان علوم اطلاعات را با مجموعه‌اي از نشست‌های موضوعی مرتبط در پاییز ١۴٠٠ برگزار خواهد کرد. در اين كنگره ارتباط و تأثیرگذاری تحول ديجيتال بر علوم اطلاعات از منظرهاي مختلف، مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

 

---2-768x1075.png