کد خبر: 44783
تاریخ انتشار: سه شنبه, 09 آذر 1400 - 14:37

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

کمیته علمی جشنواره ملی پژوهش و فناوری مشخص شدند

منبع : روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
اعضای کمیته علمی دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران معرفی شدند.
کمیته علمی جشنواره ملی پژوهش و فناوری مشخص شدند

به گزارش لیزنا، دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در حوزه‌های علم اطلاعات و دانش شناسی، اسناد و علوم آرشیوی، مطالعات ایران‌شناسی و اسلام‌شناسی و نسخه‌پژوهی، تاریخ شفاهی همزمان با هفته پژوهش برگزار می شود و با آغاز ارزیابی آثار، اعضای کمیته علمی این جشنواره معرفی شدند.


براساس این گزارش، غلامرضا عزیزی، غلامرضا امیرخانی، شهرام یوسفی‌فر، ، قربانعلی کناررودی، علی‌محمد طرفداری، حمید سلیم‌گندمی، محبوبه قربانی، سودابه نوذری،فرح زاهدی، ربابه معتقدی و صدیقه احمدی‌فصیح، علی ططری،فاطمه جان احمدی و محسن حاجی‌زین‌العابدینی به عنوان کمیته علمی جشنواره ملی پژوهش و فناوری معرفی شده اند.  همچنین رضا خانی پور دبیر علمی این رویداد فرهنگی است.


براساس این گزارش پژوهشگرانِ آثار خود را به صورت کتاب (تصنیف، تالیف، ترجمه)، طرح پژوهشی خاتمه یافته، پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری خاتمه یافته با تاکید بر تحول دیجیتال به دبیرخانه دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری ارسال کرده اند و ارزیابی 104 اثر، به شرح 40 عنوان پایان نامه،50 عنوان کتاب و14 آغاز شده است. 


لازم به توضیح است دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش همزمان با آغاز هفته ‍‍پژوهش در آذرماه با شعار«پژوهش هدفمند، توسعه فناوری و مرجعیت علمی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران» برگزار می شود.