کد خبر: 41398
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 06 فروردين 1399 - 04:03

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

دسترسی رایگان به Booklist انجمن کتابداری امریکا فراهم شد

منبع : لیزنا
Booklist، فهرست انتشارات انجمن کتابداری آمریكا، تا اطلاع ثانوی به صورت رایگان در دسترس كتابخانه ها در سراسر جهان است.
دسترسی رایگان به  Booklist انجمن کتابداری امریکا فراهم شد

به گزارش لیزنا، کلیه مطالب این فهرست در www.booklistonline.com در دسترس قرار گرفته است.

جورج کندال، سردبیر و ناشر Booklist گفت: "تهدید COVID-19 بی سابقه است و به صورت شخصی و حرفه ای باعث ایجاد اختلال شدید خواهد شد." وی گفت: "در Booklist، منتشر شده توسط انجمن کتابداری آمریکا، ما می خواهیم اختلالات پیش آمده توسط کووید 19 را تا جایی که می‌توانیم به حداقل برسانیم و به همه کارکنان کتابخانه‌ها دانشجویان و مشتریان خود کمک کنیم. امیدواریم که اطلاعات و منابع در اختیار قرار داده شده مفید واقع شوند. "

کندال گفت: "ما از خوانندگان مان قدردانی می کنیم و می دانیم که آنها با چالش ها و اختلالات اساسی روبرو هستند. از آنها میخواهیم از تماس با ما دریغ نکنند و به ما اطلاع دهند که چگونه می توانیم کمک کنیم."

دسترسی آنلاین رایگان شامل موارد زیر است:
- بیش از 25 سال نقد های چاپی و کتاب صوتی، مصاحبه ها و غیره از طریق www.booklistonline.com/issues دردسترس است.
نسخه های دیجیتال Booklist و Book Links که می توانند در دسک تاپ یا دستگاه های تلفن همراه خوانده شوند از طریق جستجوی پیشرفته از این لینک Advanced search functionality در دسترس است.

برای داشتن یک تجربه آنلاین پیشرفته و خواندن نسخه های دیجیتالی در دستگاه های تلفن همراه، به پروفایل آنلاین موجود خود وارد شوید یا فرم پروفایل رایگان را تکمیل کنید. توجه داشته باشید که یک پروفایل برای خواندن مطالب آنلاین ضروری نیست، اما داشتن آن به شما امکان می دهد تا کار خود را ذخیره کنید، به اشتراک بگذارید و بارگیری کنید.