کد خبر: 41555
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 11 ارديبهشت 1399 - 05:54

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

اولین جلسه هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی استان قم برگزار شد

منبع : انجمن کتابداری و اطلاع رسانی قم
اولین جلسه هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی استان قم (دوره پنجم) در سال جدید به صورت مجازی برگزار شد.
اولین جلسه هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی استان قم برگزار شد

به گزارش لیزنا، اولین جلسه هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی استان قم (دوره پنجم) در سال جدید با توجه به شرایط موجود و رعایت فاصله گذاری اجتماعی  8 اردیبهشت ماه  ۹۸ ساعت 13 الی 15  به صورت مجازی برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر محمدی و دکتر زارعی رئیس و نائب رئیس انجمن درباره فعالیت‌های انجمن در سال جاری و برنامه‌های کمیته ها مطالبی را ارائه کردند. در ادامه درباره راهکار های برگزاری آموزش مجازی در دوران قرنطینه توسط انجمن بحث شد و مقرر شد که جلسات مجازی در هفته های آینده نیز برگزار شود.

در ارتباط با برگزاری نشست‌های مجازی، پیشنهاداتی از سوی افراد شرکت‌کننده صورت گرفت و موضوع و شیوه اجرای آن نیز به تصویب همه اعضا رسید. موضوع اولین نشست مجازی انجمن به کتابخانه ها در دوران  کرونا اختصاص دارد. در این نشست قرار است که کتابدارانی از کتابخانه‌های مختلف عمومی، دانشگاهی،تخصصی، پزشکی و ... حضور پیدا کرده و فعالیت‌های خود و کتابخانه خود را در این دوران بیان کنند.

همچنین مقرر شد دکتر محمدی استانی (دبیر انجمن) در این راستا نامه‌هایی را برای  کتابخانه‌های فعال در این ایام تنظیم و از آنها دعوت کند که کتابدارانی را جهت ارائه تجربیات در این زمینه معرفی نماید. همچنین در این جلسه درباره برخی فعالیت‌ها تا پایان سال مباحثی مطرح شد .