کد خبر: 41985
تاریخ انتشار: یکشنبه, 22 تیر 1399 - 11:39

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

کسب مقام اول مسابقه بین المللی علم اطلاعات و دانش شناسی توسط گلنسا گلینی مقدم و زهرا اجاق

منبع : لیزنا
مقاله مشترک عضو هیات علمی گروه علم اطلاعات و دانش شناسی علامه طباطبائی با  همکاری علمی عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی  مقام اول مسابقه بین المللی علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری و اطلاع رسانی) سال 2020 میلادی در آمریکا را کسب و برندۀ جایزه ASIS&T شد.
کسب مقام اول مسابقه بین المللی علم اطلاعات و دانش شناسی توسط گلنسا گلینی مقدم و زهرا اجاق

به گزارش لیزنا، مقاله دکتر گلنسا گلینی مقدم  با همکاری دکتر زهرا اجاق (عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی) با عنوان  «رویت پذیری علم اطلاعات و دانش شناسی و ارتباطات علمی در ایران» ، مقام اول مسابقه بین المللی علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری و اطلاع رسانی) سال 2020 میلادی را کسب کرد.

لازم به ذکر است این مسابقه توسط یک گروه ویژه وابسته به انجمن اطلاع رسانی و فناوری آمریکا از هشت  سال پیش به طور مرتب برگزار می شود.

انجمن علوم ارتباطات و تکنولوژی امریکا (ASIS&T ) دارای گروه های ویژه در بخش های مختلف از جمله گروه ویژه مطالعات بین المللی یا (SIG-III)  است.

هشتاد و سومین گردهمایی این انجمن امسال از تاریخ ۲۳ تا ۲۸ اکتبر ۲۰۲۰ در شهر بیتسبرگ امریکا با محوریت «اطلاعات برای جهان پایدار: چالش های بزرگ اجتماعی» برگزار می شود. به نویسندگان هر سه مقاله عضویت رایگان انجمن اطلاع رسانی و فناوری امریکا اهدا می شود.

برچسب ها :