کد خبر: 10741
تاریخ انتشار: سه شنبه, 21 آذر 1391 - 09:29

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

سرویس گفتگوی آنلاین پارس‌آذرخش راه اندازی شد

  سرویس گفتگوی آنلاین پارس‌آذرخش با هدف تکریم مشتریان و کاربران نرم افزارهای این شرکت و سهولت در انجام امور مربوط به پشتیبانی، پاسخگویی به سوالات کاربران و مشتریان و پیگیری مسائل آنها راه اندازی شد.

مهندس مجید جراح، مدیر عامل شرکت پارس آذرخش درخصوص هدف از راه اندازی گفتگوی آنلاین این شرکت به لیزنا گفت: یکی از مهم ترین اهداف شرکت، تکریم مشتریان و کاربران نرم افزارها و سیستم های مختلف پارس آذرخش می باشد. اقدامات و فعالیت های کارشناسان در خصوص پشتیبانی، پاسخگویی به سوالات کاربران و مشتریان و پیگیری آنها، همگی در راستای همین هدف قرار دارند.

 

وی افزود: به همین دلیل و برای ارتباط بهتر و نزدیک تر با مخاطبان خود و پس از برگزاری جلساتی با متخصصان، این شرکت بر آن شد برای سرویس دهی هرچه بیشتر و با کیفیتی بالاتر در کلیه امور از جمله پشتیبانی، پاسخگویی به سوالات مخاطبان و پیگیری موضوعات مطرح شده توسط آنان، بخش گفتگوی آنلاین را در وب سایت شرکت راه اندازی نماید.

جراح در ادامه درباره مزایای گفتگوی آنلاین نسبت به سایر ارتباطات برون‌خطی اظهار داشت: در سرویس گفتگوی آنلاین بخش های مختلف شرکت، اعم از مدیریت، واحد های پشتیبانی گوناگون برای انواع نرم افزارهای پارس آذرخش، واحد فروش و روابط عمومی تعبیه شده اند. بدین ترتیب مخاطب می تواند به راحتی با توجه به موضوع پرسش خود، بخش مورد نظر را انتخاب کرده و به گفتگو با کارشناس مربوطه بپردازد. ارتباط آنلاین کمک می نماید بدون اتلاف وقت، اشکالات و ایرادات احتمالی مخاطب رفع گردد و سوالات مورد نظر پاسخ داده شوند. در صورتیکه در سایر ارتباطات برون‎خط مخاطب میبایست پس از طرح سوال در موضوع مورد نظر در انتظار پاسخ بماند تا به کارشناس مربوطه ارجاع داده شود ، سپس پاسخ نهایی ارائه گردد. او ادامه داد: علاوه بر این، در برخی سازمان ها امکان دسترسی آزاد به خطوط تلفن میسر نمی باشد. از این سو مخاطب می تواند به راحتی و از طریق سرویس گفتگوی آنلاین موضوع خود را بیان کرده و نظرات خود را انتقال دهد تا کارشناسان ما پاسخگوی آن باشند. همچنین در صورتیکه در ساعات غیر اداری کاربران سوالات خود را طرح نمایند،کارشناسان در اولین فرصت به آنها پاسخ خواهند داد.

مدیرعامل شرکت پارس آذرخش با اشاره به اینکه تاکنون مرکز دیگری سرویس گفتگوی آنلاین راه اندازی نکرده است، درخصوص استقبال از سرویس گفتگوی آنلاین تصریح کرد: با توجه به اینکه مدت کمی از راه اندازی این سرویس در سایت پارس آذرخش می گذرد، استقبال بسیار خوبی از آن صورت پذیرفته است. مخاطبان با سهولت بیشتری با بخش های مختلف پارس آذرخش در ارتباط هستند. همچنین از اینکه به راحتی می توانند سوالات خود را طرح کرده و نظرات و پیشنهادات خود را ارایه دهند، و با کارشناسان در ارتباط مستقیم قرار گیرند، تأثیری مثبت داشته است.

مهندس جراح در ادامه تإکید کرد: در این سرویس از نرم افزار جامعی برای ارتباط آنلاین بهره جسته است. بدین ترتیب ما می توانیم گفتگوها و مباحث مطرح شده میان مخاطبان و کارشناسان را ذخیره ساخته و بر اساس آنها آمار و گزارشات گوناگونی را استخراج نماییم. این گزارشات را می توان در دوره های زمانی مختلف تهیه کرد. به عنوان مثال، می توانیم آماری در خصوص تعداد مراجعان آنلاین، زمان مراجعه، طبقه بندی موضوعات مطرح شده و نظایر آن را استخراج نماییم. علاوه بر این، قسمتی به کاربران اختصاص داده شده است که می توانند گفتگو و نحوه پاسخگویی کارشناس را ارزیابی کرده و جواب خود را در سیستم ثبت نمایند.

مجید جراح در پایان با اشاره به مزیت راه اندازی سرویس گفتگوی آنلاین در بهبود تعاملات شرکت با مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت اظهار داشت: برقراری ارتباط آنلاین با مخاطبان سبب سهولت بیشتر در ارتباط با کارشناسان و دریافت اخبار و اطلاعات مربوط به فعالیت ها و نرم افزار های شرکت می شود. همچنین این امکان را فراهم می آورد تا بتوانیم اهداف پیش روی خود را عملی و برنامه های آتی شرکت را پیاده سازیم. از جمله آنکه، شرکت در پی راه اندازی مشاوره تخصصی توسط کارشناسان ارشد مجموعه درباره استانداردها، نرم افزارهای کتابخانه ای و موضوعات مربوط به حوزه کتابخانه دیجیتال در آینده نزدیک می باشد. در نهایت هدف از انجام تمامی فعالیت ها و برنامه های پیش رو در راستای کمک به مخاطبان و ارائه سرویس های متنوع برای مشتریان و کاربران محترم شرکت پارس آذرخش می باشد.

گفتنی است، شرکت پارس آذرخش در نیمه اول آذر سال جاری اقدام به راه اندازی بخشی به نام گفتگوی آنلاین در وب سایت خود به نشانی www.parslib.com نموده است.

برچسب ها :
کتابدار
|
Iran
|
1391/09/23 - 13:23
0
0
با سپاس از شما. امیدوارم روز به روز به کیفیت خدماتتان افزوده شده و شاهد خدمات جدید از سوی این شرکت باشیم
محمد آباقری مهابادی
|
Iran
|
1391/09/22 - 15:30
0
0
سرکار خانم سبحانی
در مورد پیشنهاد سرکار در توسعه این بخش در حال اقدام هستیم و شیفت بعد از ظهر را نیز در اسرع وقت راه انداری می نماییم.
با تشکر - باقری
سمانه سبحانی
|
Iran
|
1391/09/21 - 21:33
0
0
مثل همیشه پیشرو . کاشکی برای ما که شیفت بعدازظهر هستیم هم فکری می کردید.
الهام ایرانی
|
United States
|
1391/09/21 - 20:39
0
0
با تشکر از شرکت پارس آذرخش، که همواره برای پیشرفت در همه ابعاد تلاش میکند. به امید موفقیت های بعدی برای جناب مهندس جراح و دیگر همکاران محترمتان
پاینده باشید.
کالیماخوس
|
Iran
|
1391/09/21 - 20:24
0
0
من به نوبه ی خودم به عنوان یکی از کاربران نرم افزار از کارشناسان پارس آذرخش بابت راه اندازی این سرویس کمال تشکر را دارم. به امید بهبود و ارائه خدمات بهتر ...
شیده توکلی
|
United States
|
1391/09/21 - 16:52
0
0
ممنون از تمام زحماتتون. واقعا سرویس خوبیه . همین امروز کار منو در کوتاه ترین زمان راه انداخت.
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: