کد خبر: 1846
تاریخ انتشار: سه شنبه, 11 خرداد 1389 - 11:16

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

خرید ساختمان برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

هیأت دولت مبلغ سه میلیارد  و سیصد میلیون تومان برای ساختمان پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) تصویب کرد.

به گزارش پایگاه خبری کتابداری وا اطلاع رسانی ایران (لیزنا)،  بر اساس گزارش اداره روابط عمومی  همکاری های علمی بین المللی، دکتر جعفر مهراد رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) اعلام کرد: در سفر سوم ریاست جمهوری به شیراز تصمیمات قابل توجهی برای موسسات آموزشی وتحقیقاتی شیراز اتخاذ گردیده است .

در این سفر هیأت دولت مبلغ سه میلیارد  و سیصد میلیون تومان برای ساختمان پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) تصویب نمود .

به گفته دکتر مهراد مصوبه هیأت دولت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را موظف نموده است تا از محل تولید و تعامل علم مبلغ مصوب را در اختیار پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) قرار دهد .

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام  (ISC) اعلام نمود: هم اکنون فعالیتهای علمی شاغلان تحقیقاتی این پایگاه در مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری انجام می پذیرد و بررسی شناسایی و خرید ساختمان مورد نظر برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) آغاز گردیده است.

دکتر مهراد گفت: در آینده نزدیک خبر خرید ساختمان پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) به اطلاع جامعه علمی و اطلاع رسانی کشور خواهد رسید .

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: